جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

ماسک جوشکاری

مشاهده قیمت و خرید انواع عینک و ماسک جوشکاری اتوماتیک و معمولی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

ماسک محافظتی (ماسک جوشکاری)

در هنگام عملیات جوشکاری، به دلیل شدت نور بالا بیشترین میزان خطر و آسیب دیدگی متوجه چشم ها خواهد بود. استفاده از تجهیزات ایمنی چشم و صورت در حین جوشکاری، به دلیل شدت نور و حرارت بالا کاملأ ضروری است. در این بین استفاده از ماسک جوشکاری بهترین راهکار موجود است. انواع ماسک های جوشکاری به شرح زیر می باشند :

1- ماسک جوشکاری دستی :

که کل صورت را پوشانده و در حین کار باید از طریق دسته ای که روی آن تعبیه شده، با دست در مقابل صورت نگه داشته شود . این ماسک قابلیت نصب شیشه های جوشکاری با تیرگی های مختلف را داراست.

2- ماسک جوشکاری کلاهی :

این مدل ماسک با داشتن هدگیری شبیه آنچه کلاه های ایمنی دارند، بر روی سر قرار گرفته و ماسک بدون نیاز به دخالت دست روبروی صورت قرار می گیرد. در این مدل ماسک جوشکاری، ماسک با اتصال پیچ و مهره ای به هدگیر وصل می شود.

این نوع ماسک جوشکاری قابلیت افقی و عمودی شدن داشته و می توان بدون درگیری شدن دست ها، آن را مقابل صورت قرار داده و به کار خود ادامه داد، سپس ماسک را بالا زد. ماسک جوشکاری کلاهی مانند ماسک جوشکاری دستی قابلیت نصب شیشه های جوشکاری با میزان تیرگی های مختلف را داراست.

3- ماسک جوشکاری کلاهی اتوماتیک :

مدل سوم ماسک های جوشکاری از تمام جهات شبیه نوع دوم می باشد. تنها تفاوت موجود بین آنها این است که در ماسک جوشکاری اتوماتیک، شیشه ماسک به صورت اتوماتیک و خودکار با میزان شدت نور ناشی از عملیات جوشکاری تیره می گردد. یعنی ماسک جوشکاری کلاهی اتوماتیک نیازی به تغییر شیشه ماسک ندارد در صورتی که در نوع اول و دوم باید بصورت دستی شیشه تعویض می شد.

4- ماسک جوشکاری هوشمند

همانطور که در توضیحات بالا مشاهده فرمودید، ماسک جوشکاری کلاهی هوشمند با دارا بودن قابیلت تغییر ناگهانی میزان تیرگی شیشه ایمنی محافظ چشم نیاز به تغییر مکرر شیشه محافظ به صورت دستی را از بین می برد. منبع تغذیه اصلی شیشه این ماسک در تغییر خودکار و ناگهانی میزان تیرگی، یک باطری کوچک 1/5 ولت دایره ای شکل بوده که درون جدار داخلی ماسک تعبیه شده است.

ضمنأ جهت استفاده های آتی، یک عدد باطری یدکی نیز در کنار بروشور این ماسک جوشکاری قرار داده شده است. این ماسک در عین حال و با دارا بودن هدگیر رگلاژی، بدون نیاز به نگه داشتن با دست در مقابل صورت روی سر قرار گرفته می گیرد.

در این حال دست ها جهت انجام کارهای اجرایی آزاد خواهد بود. هدگیر ماسک جوشکاری هوشمند به صورت رگلاژی بوده و با اندازه سر همه افراد امکان تنظیم شدن دارد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید ماسک جوشکاری و بزرگترین مرکز خرید ابزار جوشکاری و صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp