جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

انبر اتصال جوشکاری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع انبر اتصال دستگاه جوشکاری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

انبر اتصال جوشکاری جزو قطعات پر استفاده در جوشکاری است که برای کامل کردن مدار در هنگام جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

جوشکاری به وسیله ی اینورتر جوشکاری و الکترود یکی از روش های قدیمی برای جوشکاری است که امروزه نیز طرفداران زیادی دارد. جوشکاری به وسیله ی اینوتر به دلیل سهولت در استفاده بسیار محبوب می باشد.

در این نوع جوشکاری از ابزارها و قطعات مختلفی مثل انبرجوش و انبر اتصال ، اینورتر و غیره استفاده می شود.

انبر اتصال یکی از قطعات بسیار پر استفاده در جوشکاری با استفاده از اینورتر است. در واقع کاربرد اصلی انبر اتصال ، همان طور که از نام آن مشخص می باشد ایجاد اتصال و مدار بسته است. انبر اتصال باید دارای قابلیت انتقال جریان مناسبی باشد تا بتواند به خوبی جریان را انتقال دهد.

انبر اتصال جوشکاری از دو قسمت اصلی تشکیل شده است:

  • بدنه
  • فک ها

بدنه انبر اتصال باید دارای استحکام مناسبی در مقابل ضربه و حرارت داشته باشد از این رو معمولا از جنس آهن ساخته می شود.

فک انبر اتصال قسمتی است که مستقیما با جسم در تماس است به همین دلیل این قسمت دارای اهمیت زیادی بوده و باید به خوبی جریان را انتقال دهد.از این رو معمولا از جنس فلزاتی مثل مس ساخته می شود.

انبر اتصال جوشکاری نیز همانند انبر جوش دارای ظرفیت مشخصی برای انتقال جربان می باشد اما نسبت به انبر جوش دارای بازه ی بالاتری می باشد.

یکی از مواردی که در هنگام خرید انبر اتصال جوشکاری باید به آن دقت کرد میزان باز شدن فک و همچنین میزان مقاومت فنر فک ها است تا انبر به خوبی به قطعه متصل شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید انبر اتصال و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp