جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

فرچه سیمی سردریلی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرچه سیمی سردریلی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
فرچه سر دریلی تخت 10 سانت

فرچه سر دریلی تخت 10 سانت

  • 219,912 تومان

فرچه سیمی سر دریلی

فرچه سیمی سر دریلی که به برس سیمی سردریلی هم معروف است، در صنایع مختلف از قبیل چوب، فلز و غیره کاربرد دارد و جهت زدودن آلودگی، زنگ زدگی و جرم از سطوح فلزی، چوبی و غیره استفاده می شود. برای استفاده از این نوع فرچه سیمی ها باید آن ها را بر روی دریل یا فرز دستی نصب نمود که در هنگام نصب بر روی فرز دستی از تبدیل ها و کولت مناسب استفاده کرد.

برس سیمی سر دریلی به غیر از زدودن آلودگی و جرم از سطوح چوبی و فلزی،کاربردهای دیگری هم دارد که یکی از آن ها، استفاده در صنعت چوب است که بسیار اهمیت دارد و آن کاربرد سند بلاست کردن چوب می باشد.

درختان در هنگام رشد در هر زمان از سال مقدار متفاوتی آب جذب می کنند یعنی در فصل بهار آب بیشتری را جذب می کنند و سطح آن ها دارای سوراخ بیشتر و نرم تر می شود و در تابستان به واسطه میزان کمتری از آب که جذب می کنند سطح محکم تر و متراکم تری پیدا می کنند.

در هنگام استفاده در کارگاه های صنایع چوب بافت چوب بهاره نرم و دارای سوراخ های زیاد می باشد که با کمک برس های سیمی سر دریلی بافت بهاره به دلیل زبری برس پودر می شود و بافت محکم تابستانه باقی می ماند. پس از این لایه برداری توسط برس سیمی سر دریلی چوب طرح و نقش خاصی پیدا می کند و حالت برجسته ای بر سطح آن نمایان می شود. قابل ذکر است که از این مدل چوب های سند بلاست شده جهت کارهای تزیینی و دکوری استفاده می شود.

برس های سر دریلی از فرچه سیم های رشته ای تشکیل شده که بروی دستگاه های دریل یا سنگ محور بسته می شوند و جهت پرداخت کاری، شست و شو، پولیش کاری ، رنگ زدایی و زنگ زدایی، جرم گیری، رنگ برداری، زنگ زدایی عمیق، خش گذاری، تمیزکاری و کندن پوست محصولات کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

فرچه های سردریلی در اندازه های استاندارد از سایز 35 میلی متر تا 70 میلی متر و با شفت قالبا 6 میلی متر ساخته می شوند، جنس این برس ها از جنس فولاد، استنلس استیل و یا برنجی استفاده می باشد.

برس دنباله دار کاسه ای افشان ( فرچه سردریلی کاسه ای ) بر روی ابزار های قابل حمل مانند دریل برقی و بادی نصب می شود.

 این نوع برس جهت استفاده بر روی سطوح غیر قابل دسترس مانند درزها، زوایا، درون حفره ها و لوله ها و غیره مناسب می باشد.

مزایای استفاده از فرچه سیمی سر دریلی

  • ریزش بسیار کم سیم ها حین کار در نسبت با نمونه های مشابه
  • عمر بالای برس
  • استفاده بروی دستگاه های دریل و سنگ محور

فرچه های سر دریلی در انواع تخت، قلمی، گلدانی و استوانه ای وجود دارند که مناسب با نوع کارایی مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp