مرتب سازی :

پالت پلاستیکی انبار

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع پالت ابزار پلاستیکی پایه دار، ساده و کشویی برای انبار

شرایط ارسال

مشاهده بیشتر

پالت ابزار پلاستیکی یکی از لوازم نگهدارنده در محیط های صنعتی ،کارگاهی ،اداری و خانگی می باشد که از آن می توان برای مرتب کردن وسایل استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با محصول پالت پلاستیکی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مرتب بودن محل کار باعث آسودگی در حین انجام کار و همچنین سهولت در دسترسی به ابزار و لوازم مورد نیاز می شود. برای مرتب کردن لوازم مختلف می توان از وسایلی مثل جعبه ، سبد ، کارتن و غیره استفاده کرد.

یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای مرتب کردن وسایل در محیط های صنعتی و غیر صنعتی ، پالت پلاستیکی می باشد که به دلیل شباهت آن به جعبه ، با نام جعبه پلاستیکی نیز شناخته می شود.

پالت پلاستیکی معمولا در اندازه های مختلف با شکل فیزیکی متفاوت ساخته می شوند که هر یک دارای ویژگی خاص نسبت به دیگری می باشد. از انواع پالت پلاستیکی می توان به پالت کشویی ، پالت لیبل دار و پالت پایه دار و غیره اشاره کرد.

پالت های پلاستیکی جزو لوازم پر استفاده در محیط های مختلف است که می توانند به خوبی به مرتب کردن وسایل و لوازم کمک کند. به طوری که در محیط های کارگاهی می توان برای جمع کردن پیچ یا مهره ، ابزار آلات از آن استفاده کرد ، در فروشگاه ها برای قرار دادن محصولات ، در محیط های خانگی برای مرتب کردن وسایل و غیره استفاده کرد.

معمولا پالت های پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید می شود و ظرفیت آن ها با واحد لیتر مشخص می شود که متناسب با کاربرد انتخاب می شود.

برای ساخت پالت پلاستیکی معمولا از پلاستیک فشرده شده یا پلاستیک قابل انعطاف استفاده می شود تا میزان مقاومت آن بیشینه باشد. برای افزایش مقاومت و کیفیت پالت پلاستیکی ، معمولا برای ساخت آن از پلاستیک دسته اول استفاده می شود.

خرید اینترنتی پالت پلاستننیکی ابزار

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید پالت پلاستیکی فعالیت می کنند که از این شرکت ها می توان به شرکت پالت تهران تکنیک ، شرکت پالت بهار و شرکت پالت دژپاد اشاره کرد. قیمت پالت پلاستیکی معمولا با ابعاد آن رابطه مستقیم دارد .

در هنگام خرید پالت ابزار پلاستیکی باید به موارد زیر دقت :

  • جنس بدنه پالت
  • حجم پالت
  • مکانیز قرار گیری
  • ابعاد

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید پالت ابزار پلاستیکی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp