مرتب سازی :

پالت پلاستیکی ابزار

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع پالت ابزار پلاستیکی پایه دار، ساده و کشویی برای انبار

 

شرایط ارسال

مشاهده بیشتر

پالت ابزار پلاستیکی یکی از لوازم نگهدارنده در محیط های صنعتی ،کارگاهی ،اداری و خانگی می باشد که از آن می توان برای مرتب کردن وسایل استفاده کرد. مرتب بودن محل کار باعث آسودگی در حین انجام کار و همچنین سهولت در دسترسی به ابزار و لوازم مورد نیاز می شود. برای مرتب کردن لوازم مختلف می توان از وسایلی مثل جعبه ، سبد ، کارتن و غیره استفاده کرد. یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای مرتب کردن وسایل در محیط های صنعتی و غیر صنعتی ، پالت پلاستیکی می باشد که به دلیل شباهت آن به جعبه ، با نام جعبه پلاستیکی نیز شناخته می شود.

کاربرد پالت ابزار پلاستیکی

پالت ابزار پلاستیکی (plastic storage bin) وسیله ای جهت نگهداری ابزار و تجهیزات است. این وسیله مهم و پر کاربرد در فروشگاه ها، انبار ها، شرکت ها، مراکز پخش و انباری منازل مورد استفاده قرار می گیرد. از این وسیله مهم می توان برای نگهداری ابزارهایی مانند چکش، پیچ گوشتی و مته استفاده کرد. برچسب زدن و چیدن آنها آسان است که از این جهت طبقه بندی و منظم کردن را آسان می کند.

پالت پلاستیکی معمولا در اندازه های مختلف با شکل فیزیکی متفاوت ساخته می شوند که هر یک دارای ویژگی خاص نسبت به دیگری می باشد. از انواع پالت پلاستیکی می توان به پالت کشویی ، پالت لیبل دار و پالت پایه دار و غیره اشاره کرد. پالت های پلاستیکی جزو لوازم پر استفاده در محیط های مختلف است که می توانند به خوبی به مرتب کردن وسایل و لوازم کمک کند. به طوری که در محیط های کارگاهی می توان برای جمع کردن پیچ یا مهره ، ابزار آلات از آن استفاده کرد ، در فروشگاه ها برای قرار دادن محصولات ، در محیط های خانگی برای مرتب کردن وسایل و غیره استفاده کرد.

معمولا پالت های پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید می شود و ظرفیت آن ها با واحد لیتر مشخص می شود که متناسب با کاربرد انتخاب می شود. برای ساخت پالت پلاستیکی معمولا از پلاستیک فشرده شده یا پلاستیک قابل انعطاف استفاده می شود تا میزان مقاومت آن بیشینه باشد. برای افزایش مقاومت و کیفیت پالت پلاستیکی ، معمولا برای ساخت آن از پلاستیک دسته اول استفاده می شود.

این وسیله با نام های پالت پلاستیکی، پالت ابزار، قفسه پلاستیکی ابزار، جعبه پلاستیکی ابزار و جعبه ابزار کشویی هم شناخته می شوند که همگی به معنای همان پالت ابزار پلاستیکی است.

ویژگی های پالت ابزار پلاستیکی

پالت های ابزار پلاستیکی ویژگی های متنوعی دارند که ویژگی های مهم آن عبارت اند از:

ابعاد متنوع :

پالت پلاستیکی در اندازه های مختلف با شکل فیزیکی متفاوت ساخته می شوند که هر یک دارای ویژگی خاص نسبت به دیگری می باشد.

رنگ بندی گوناگون :

این پالت ها در انواع رنگ بندی ها تولید می شوند اما پر استفاده ترین رنگ آن ها قرمز و آبی است و رنگ های دیگر سفارشی محسوب می شوند.

چینش منظم :

از دیگر ویژگی مفید این پالت ها امکان چیدن آنها روی هم برای صرفه‌جویی در فضا و دسترسی راحت تر به محصولات است. همچنین پالت های پلاستیکی به راحتی از یکدیگر جدا شده و یا به راحتی به همدیگر متصل می شوند. به طوری که برخی مدل های آن به شکل کشویی به هم متصل می شوند و برخی مدل های دیگر با استفاده از 4 پایه پلاستیکی به هم قابل اتصال هستند.

تحمل وزن بالا :

هر کدام از پالت ها تحمل وزن های مختلف و مطلوبی دارند؛ اما اگر پالت را برای نگهداری وسایل خیلی سنگین احتیاج دارید، حتما به حداکثر توانایی تحمل وزن پالت مورد نظر توجه کنید. 

جابه جایی آسان :

امکان جابه جایی پالت ها از دیگر کاربرد های آن است، از این جهت که پالت ها وسایلی سبک هستند و به راحتی جابه جا می شوند.

دوام :

پالت های ابزار پلاستیکی دارای عمر مطلوب و کیفیت خوبی هستند و می توان از آن ها در شرایط محیطی مختلف استفاده کرد.

جنس پالت ابزار پلاستیکی

برای ساخت پالت پلاستیکی معمولا از پلاستیک فشرده شده یا پلاستیک قابل انعطاف استفاده می شود تا میزان مقاومت آن بیشینه باشد. همچنین برای افزایش مقاومت و کیفیت پالت پلاستیکی ، برای ساخت آن از پلاستیک دسته اول استفاده می شود.

خرید اینترنتی پالت پلاستیکی ابزار

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید پالت پلاستیکی فعالیت می کنند که از این شرکت ها می توان به شرکت تهران تکنیک ، شرکت بهار، شرکت دژپاد و شرکت پلاستون ایران اشاره کرد. همواره سعی کردیم تا در ابزار ماتریس از شرکت های معتبر با کیفیت خوب و قیمت مناسب چنین محصولاتی را در اختیار شما بگذاریم.

در هنگام خرید پالت ابزار پلاستیکی بهتر است موارد زیر را مشخص کنید:

اندازه و حجم پالت : توجه کنید پالتی که انتخاب می کنید برای اندازه ابزار شما مناسب باشد به طوری که نه آنقدر پالت کوچک باشد که ابزار شما از آن بیرون بزند و نه آنقدر بزرگ باشد که ابزار شما در آن به سختی قابل دسترس باشد.

رنگ پالت : رنگ پالت یک ویژگی سلیقه ای است و از نظر کیفیت، رنگبندی آن تفاوتی ندارد، اما اگر نیاز به رنگبندی متنوعی دارید با کارشناسان ما در ابزار ماتریس هماهنگ کنید.

مکانیز قرار گیری : در آخر این نکته مهم است که بعد از خرید پالت توجه کنید که پالت ها به درستی به هم متصل شوند که دچار شکستگی پالت یا افتادن پالت ها و ایجاد سوانح نشوند.

جمع بندی

همانطور که اشاره شد پالت های پلاستیکی جزو لوازم پر استفاده در محیط های مختلف هستند که می توانند به خوبی به مرتب کردن وسایل و لوازم کمک کنند. به طوری که در محیط های کارگاهی می توان برای جمع کردن پیچ یا مهره یا نگه داری ابزار آلات، در فروشگاه ها برای قرار دادن محصولات و در محیط های خانگی برای مرتب کردن وسایل استفاده کرد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید پالت ابزار پلاستیکی و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp