خرید ابزار رونیکس
مرتب سازی :

دسته کاتر

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع دسته کاتر کوچک و بزرگ

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر
کاتر Delta سه عدد تیغ کد RH 3004 برند رونیکس

کاتر Delta سه عدد تیغ کد RH 3004 برند رونیکس

% 10
  • 68,800 تومان
  • 61,920 تومان
کاتر FINE کد RH 3000 برند رونیکس

کاتر FINE کد RH 3000 برند رونیکس

% 10
  • 44,900 تومان
  • 40,410 تومان

از ابزارهای برش عمومی می توان به دسته کاتر اشاره کرد که از آن در محیط های مختلف صنعتی ، غیر صنعتی استفاده می شود.برای آشنایی بیشتر با دسته کاتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای برش اجسام مختلف روش ها و ابزارهای مختلفی مثل استفاده از کاتر ، چاقو ، قیچی و غیره وجود دارد که هر یک برای موقعیتی خاص و مشخص مورد استفاده قرار می گیرد.

در برش به وسیله کاتر ، ابزار اصلی دسته کاتر می باشد که دسته برای تیغ کاتر می باشد. دسته کاتر در واقع نوعی ابزار نگهدارنده است که وظیفه ی آن نگهداشتن تیغ درون خود می باشد.

دسته کاتر خود دارای مدل های مختلفی مثل پیچی و اتومات است که تفاوت آن ها در چگونگی تنظیم ارتفاع تیغ آن می باشد.

در دسته کاتر پیچی ، برای تنظیم ارتفاع تیغ از پیچی که روی بدنه ی آن تعبیه شده استفاده می شود.

در دسته کاتر اتومات ، همان طور که از نام آن مشخص می باشد ، مکانیزم تنظیم ارتفاع تیغ اتومات بوده و برای تنظیم آن نیاز به کار خاص مثل باز یا بسته کردن پیچ وجود ندارد.

دسته کاتر باید دارای استحکام و وزن مناسبی باشد به همین دلیل برای ساخت آن معمولا از پلاستیک ، چدن ، استیل یا آهن استفاده می شود.

مزیت دسته کاتر چدنی ، در داشتن وزن ایده آل و همچنین مقاومت بالای آن می باشد به همین دلیل دسته کاتر چدنی جزو محصولات محبوب می باشد.

دو نوع تیغ کاتر در بازار موجود می باشد که به نوع کوچک یا باریک و همچنین نوع بزرگ یا کلفت تقسیم می شوند. برای استفاده از هر یک از این نوع تیغ باید ، دسته کاتر مخصوص به آن را تهیه کرد.

دسته کاتر جزو ابزارهای برش عمومی محسوب شده و به دلیل داشتن دقت و ظرافت بالا در برش معمولا از آن در محیط های غیر صنعتی مثل منازل ، مراکز اداری و غیره و همچنین در محیط های صنعتی مثل کارگاه ها ، کارخانجات و غیره استفاده می شود.

خرید دسته کاتر :

در هنگام خرید دسته کاتر باید به موراد زیر دقت کرد و باید این را در نظر گرفت، کیفیت دسته با قیمت دسته کاتر رابطه مستقیم دارد:

  • جنس بدنه
  • نوع تیغ
  • نوع دسته کاتر
  • ابعاد

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید کاتر و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp