خرید ابزار رونیکس
مرتب سازی :

نمد پولیش انگشتی

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع نمد انگشتی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

نمد انگشتی یکی از انواع نمد پولیش می باشد که به دلیل شکل آن به این نام شناخته می شود.نمد انگشتی بیشتر در صنعت پرداخت کاری فلزات مورد استفاده قرار می گیرد.برای شناخت بیشتر این محصول با ما همراه باشید.

پرداخت کاری یکی از مراحل پایانی تولید ابزار آلات یا قطعات به خصوص قطعات فلزی می باشد.در پرداخت کاری با استفاده از ابزارهایی مثل نمد، فیبرونکس، سنباده ها و غیره از روی قطعه عمل لایه برداری انجام می شود.

نمد انگشتی یکی از انواع نمد می باشد که به دلیل شکل فیزیکی آن (کوچک) بودن آن، به این نام شناخته می شود.از نمد انگشتی به دلیل داشتن بافت مقاوم و عین حال نرم معمولا برای پرداخت قطعات فلزی استفاده می شود.

نمد انگشتی از نظر شکل فیزیکی دارای تنوع زیادی مثل مخروطی، استوانه، نوک تیز و... می باشد. متریال استفاده شده برای ساخت نمد انگشتی، الیاف نمد و فلز آهن یا فولاد به عنوان دنبال می باشد. دنباله ی نمد انگشتی دارای سایز های 2.3 ، 3 و 6 میلی متر می باشد.

معمولا از نمد در مراحل پایانی پرداخت کاری استفاده می شود تا قطعه درخشش مناسبی را به دست آورد. نمد انگشتی پایه دار برای نصب روی دستگاه هایی مثل دستگاه سنگ انگشتی، دریل و موتور آویز مناسب می باشد.

خرید اینترنتی نمد انگشتی

نمد انگشتی از نظر سایز دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و در قطر های متفاوت و همچنین ارتفاع های مختلف تولید می شود. که بسته به نیاز می توان از آن ها استفاده کرد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید نمد پولیش و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp