جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

مولت پرداخت کاری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع مولت پرداخت کامپوزیت

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید مولت پرداخت کامپوزیت

پرداخت کاری جزو مراحل بسیارمهم تولید قطعه می باشد که این اهمیت در تولید قطعات فلزی چند برابر می شود. مولت پرداخت کاری یکی از ابزارهای پر استفاده در پرداخت کاری می باشد. عملکرد مولت پرداخت کاری تقریبا شبیه به سنگ انگشتی بوده و از آن برای لایه برداری و بار برداری از روی سطوح مختلف استفاده می شود.

متریال استفاده شده برای ساخت مولت پرداخت کاری، به طور کلی پلاستیک و پودر الماس می باشد، وجود پودر الماس توانسته میزان توانایی لایه برداری مولت را افزایش دهد. مولت پرداخت کاری همانند بیشتر ابزارهای پرداخت کاری دارای تنوع زیادی از نظر میزان زبری می باشد که هر کدام بسته به مرحله پرداخت کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت های مختلفی امروزه در زمینه تولید مولت پرداخت کاری فعالیت می کنند. این شرکت ها مولت هایی با زبری های مختلف تولید می کنند که هر زبری با رنگی خاص نمایش داده می شود. کاربرد اصلی مولت، در پرداخت کاری قطعات ظریف و کوچک می باشد.به همین دلیل معمولا مولت دارای اندازه ی کوچک با شکل های متفاوت می باشد.

برای استفاده از مولت پرداخت معمولا روی دستگاه هایی مثل دستگاه سنگ انگشتی ، دستگاه موتور آویز و گاهی روی دریل نصب می شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید مولت و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp