مرتب سازی :

دنباله ماندریل فرز مینیاتوری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع دنباله ماندریل فرز مینیاتوری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

دنباله ماندریل یکی از ابزارهای پرداخت کاری می باشد که در واقع قطعه ای واسط بین ابزار و دستگاه می باشد. برای آشنایی بیشتر با دنباله ماندریل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دنباله ماندریل همان طور که گفته شد در واقع یک قطعه واسط بین ابزار و دستگاه می باشد.روی دنباله ماندریل ابزاری مثل لاستیک ، سنباده و غیره متصل می شود و می توان از این ابزارها روی دستگاه دریل ، دستگاه موتور آویز و دستگاه سنگ انگشتی نصب کرد. به طور کلی دنباله ماندریل برای پرداخت قطعات ظریف استفاده می شود.

به طور کلی دنباله ماندریل دارای دو نوع پیچی و مهره ای می باشد که تفاوت آن ها در طریقه اتصال ابزار به آن ها می باشد. دنباله ماندریل پیچی برای اتصال لاستیک مدادی و ابزارهای این چنینی استفاده می شود و دنباله ماندریل مهره ای برای اتصال قطعات و ابزارهای دیسکی.

دنباله ماندریل در حین انجام کار دائما در حال چرخش با دور بالا می باشد به همین دلیل باید دارای استحکام بالایی باشد و در برابر فشار و ضربه، مقاوم باشد.معمولا برای ساخت دنباله ماندریل از فلزات مقاوم مثل فولاد یا استیل استفاده می شود.

دنباله ماندریل معمولا در قطر های مختلفی تولید می شوند که بسته به نوع دستگاه باید انتخاب شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید دنباله ماندریل و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp