خرید ابزار رونیکس
مرتب سازی :

فرز چتری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرز چتری

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

فرز چتری یکی از انواع فرز است که به دلیل شکل و نوع شیارهای براده بردار آن به این نام شناخته می شود که کاربرد اصلی فرز چتری برای ایجاد شیار می باشد.

صنعت تراشکاری یکی از صنایع بسیار مهم و کاربردی است که وابستگی دیگر صنایع به صنعت تراشکاری ، این اهمیت را چندین برابر می کند. صنعت تراشکاری خود دارای بخش های مختلفی است که در هر بخش با استفاده از ابزارهای مختلف و همچنین دستگاه های متفاوت با براده برداری از روی قطعه خام ، قطعه یا محصول مورد نظر ساخته می شود.

کاربرد فرز چتری

فرز کاری یکی از قسمت های بسیار مهم و کاربردی در تراشکاری است که دستگاه اصلی آن دستگاه فرز یا دستگاه فرز CNC می باشد که در آن اصلی ترین قطعه برای براده برداری ، ابزار فرز می باشد. فرز ابزاری است که همان طور که گفته شد ، وظیفه براده برداری و بار برداری از روی قطعه را برعهده دارد.

فرز تراشکاری نیز همانند دیگر ابزارها داری تنوع بسیار بالایی از نظر مدل ، شکل ظاهری و متریال ساخت می باشد که هر یک مختص به کاری خاص و با نامی مشخص خوانده می شود.

فرز چتری یکی از انواع فرز است که به دلیل شکل و نوع شیارها و دندانه های آن به این نام شناخته می شود. فرز چتری دارای ساختاری چتری شکل بوده و شیارهای آن دارای زاویه است.

زاویه شیارهای فرز چتری معمولا در دو نوع 45 درجه و 60 درجه می باشد. از فرز چتری برای ایجاد شیار در قطعات و همچنین براده برداری زاویه دار استفاده می شود. معمولا کاربرد قطعات ساخته شده توسط فرز چتری برای صنعت قالب سازی می باشد به همین دلیل جزو فرزهای بسیار پر استفاده محسوب می شود.

برای ساخت فرز چتری از فلزات بسیار سخت مثل فولاد یا آلیاژی از فولاد مثل HSS یا HSS-E استفاده می شود. دلیل استفاده از این متریال های سخت ، افزایش سختی و استحکام فرز برای براده برداری از روی متریال های متفاوت و سخت مثل فولاد ، آهن یا دیگر متریال ها می باشد.

خرید اینترنتی فرز چتری

فرز چتری نیز همانند دیگر انواع فرز در اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به حجم براده برداری و نوع بار برداری باید انتخاب و خریداری شود. امروزه فرز چتری در توسط شرکت های مختلف و با تنوع بسیار بالا تولید و عرضه می شود که این تنوع در مدل باعث ایجاد تفاوت قیمت فرز چتری موجود در بازار می شود.

در هنگام خرید فرز چتری باید به موارد زیر دقت کرد تا فرز خریداری شده کارایی و کیفیت لازم را داشته باشد :

  • زاویه شیار فرز چتری
  • ابعاد فرز
  • جنس بدنه

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید فرز چتری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp