خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

پایه ساعت اندیکاتور

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع پایه ساعت اندیکاتور و ساعت شیطانکی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

خرید پایه ساعت اندیکاتور

پایه ساعت اندیکاتور یکی از ابزارهای کمکی در صنعت تراشکاری می باشد که کاربرد اصلی آن نگه داشتن ساعت اندیکاتور و شیطانکی می باشد. پایه ساعت جزو ابزارهای مکمل برای ساعت اندیکاتور محسوب می شود که کاربرد آن نگه داشتن و تنظیم کردن محل قرار گیری ساعت می باشد.

به طور کلی پایه ساعت اندیکاتور دارای دو بازو متحرک بوده که توسط پیچ تنظیم می شود.برای ساعت بازو های پایه ساعت معمولا از فلزات مقاوم مثل فولاد یا آهن استفاده می شود تا استحکام آن بیشینه باشد. پایه ساعت اندیکاتور با استفاده از مگنت به دستگاه تراشکاری یا قطعه فلزی متصل می شود تا به خوبی در جای مناسب قرار بگیرد.

پایه ساعت اندیکاتور معمولا در اندازه های مختلف تولید می شود که بسته به کاربرد می توان از آن ها استفاده کرد. امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید پایه ساعت اندیکاتور فعالیت می کند که از نظر کیفیتی دارای تفاوت می باشد.به همین دلیلقیمت پایه ساعت اندیکاتورنیز دارای تفاوت می باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید ساعت اندیکاتور و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp