این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ابزار ماتریس کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

انواع ساعت اندیکاتور

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع ساعت اندیکاتور

مشاهده بیشتر

ساعت اندیکاتور جزو ابزارهای اندازه گیری صنعتی می باشد که کاربرد اصلی آن ها در تراشکاری می باشد.برای آشنایی بیشتر با ساعت اندیکاتور به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ابزارهای اندازه گیری جزو ابزارهای بسیار پر استفاده و کاربردی در صنعت می باشد که برای ساخت قطعات و محصول دقیق استفاده از آن ها ضروری می باشد. ساعت اندیکاتور جزو ابزارهای اندازه گیری صنعتی می باشد که در صنعت تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد اصلی این دو نوع ساعت ، سانت کردن یا سنتر کردن قطعه کار می باشد.به بیان دیگر با استفاده از ساعت اندیکاتور می توان میزان لنگ بودن (عدم تقارن ) قطعه مورد نظر را محاسبه کرد.

به طور کلی ساعت اندیکاتور دارای یک میله می باشد که یک سمت آن به عقربه ساعت متصل شده است. نوک میله به قطعه متصل شده و به میزان عدم تقارن قطعه، عقربه شروع به گردش می کند.

از ساعت اندیکاتور برای دور کردن (محاسبه عدم تقارن ) قسمت بیرونی قطعه و از ساعت اندیکاتور برای دور کردن قسمت درونی قطعه استفاده می شود. میزان گردش عقربه ساعت دارای استاندارد مشخص می باشد یعنی به ازای هر 1 میلی متر عدم تقارن، عقربه 1 دور گردش دارد.

ساعت اندیکاتور روی پایه قرار می گیرد که این پایه به نام پایه ساعت اندیکاتور یا پایه ساعت اندیکاتور شناخته می شود.پایه ساعت با استفاده از مگنتی که در انتهای آن متصل شده است به بدنه دستگاه تراش متصل می شود.

قیمت ساعت اندیکاتور دارای تنوع بالایی می باشد دلیل این تنوع یا اختلاف قیمت ساعت اندیکاتور ، تفاوت در برند و شرکت سازنده می باشد که در کیفیت و عملکرد آن نیز تاثیر گذار می باشد.

برای خرید ساعت اندیکاتور میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp