خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

انبر پرچ

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع انبر پرچ دستی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

دستگاه پرچ کن یا انبر پرچ

برای استفاده از میخ پرچ باید از دستگاهی به نام پرچ کن یا انبر پرچ استفاده کرد. این وسیله برای اتصال دو ورق آهن که این اتصال پرچ کردن نامیده می شود مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع انبر پرچ

  • انبر پرچ دستی
  • انبر پرچ بادی

عمل پرچ کردن به وسیله میخ های پرچ با قطر های مختلف به وسیله پرچ کن بادی یا دستی انجام می شود. سایز های رایج میخ های پرچ 3، 5 و7 می باشد. دستگاه های پرچ کن دارای پیچ هایی هستند که میخ در آن ها قرار گرفته و عمل پرچ را انجام می دهد و بر اساس سایز میخ پرچ مورد استفاده باید انتخاب شود. انبر پرچ غالبأ مصرف صنعتی دارد اما در مصارف خانگی از نوع انبر پرچ دستی می توان استفاده کرد.

استفاده از انبر پرچ بادی در مصارف خانگی عاقلانه نیست زیرا این ابزار برای عمل پرچ نیاز به کمپرسور باد دارد، در نتیجه هم فضای زیاد تری احتیاج است و هم اینکه قدرت ابزارآلاتی که با کمپرسور باد کار می کنند برای مصارف خانگی بسیار زیاد است. در مورد انبر پرچ دستی نکته کاربردی این است که هر چه دسته انبر بلند تر باشد کار با آن راحت تر است.

حین عمل پرچ کاری با انواع انبر پرچ چه بادی و چه دستی نکته بسیار مهم این است که پیچ مورد استفاده باید متناسب با قطر میخ پرچ باشد، به گونه ای که قطر سوراخ پیچ کمی بیش تر از قطر میخ پرچ باشد. بر روی همه انبر پرچ ها چند پیچ در سایز های مختلف نصب شده است. اگر پیچ بزرگ باشد میخ بیرون زده و عمل پرچ کاری ناموفق می شود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید انبر پرچ و بزرگترین مرکز خرید ابزارهای صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp