جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

بوش راهنما قالب

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بوش راهنما

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

بوش راهنما  یکی از قطعات پر استفاده در صنعت قالب سازی می باشد که در واقع نوعی قطعه واسط بین میل راهنما و سوراخ قالب می باشد.برای شناخت این قطعه با ما همراه باشید.

قالبسازی یکی از صنایع بسیار مهم می باشد که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته هستند.

در صنعت قالبسازی از قطعات مختلفی مثل کفشک، انواع میل و بوش و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. قالب دارای قطعه ای به نام کفشک می باشد که اجزاء قالب روی آن قرار می گیرد.

محصول یا قطعه مورد نظر بین این دو فک تولید می شود به همین دلیل قرار گیری صحیح این دو قطعه بر روی هم بسیار مهم است به همین منظور از ابزار کمکی میل و بوش راهنما استفاده می شود.

وظیفه میل راهنما، همان طور که از نام آن مشخص می باشد هدایت صحیح فک ها می باشد تا به درستی روی هم قرار بگیرند. استفاده از میل و بوش راهنما باعث افزایش دقت محصول می شود.

میل و بوش باید دارای استحکام بالایی در برابر ضربه، فشار و سایش باشد تا به مرور زمان و استفاده طولانی مدت دچار تغییر شکل یا شکستگی نشود.از این رو معمولا برای ساخت میل و بوش از فلز فولاد استفاده می شود.

بوش راهنما F

بوش F یکی از انواع بوش می باشد.که از آن برای میل F استفاده می شود.استفاده از بوش F می تواند سبب افزایش دقت میل راهنما F شود.

بوش راهنما F برای قالب های فلزی یا سنبه ماتریس استفاده می شود.به همین دلیل دارای استحکام بالایی می باشد.

بوش راهنما P

در صنعت تولید قالب پلاستیک از قطعات مختلفی استفاده می شود که هر کدام کاربردی خاص دارد. بوش P یکی از انواع بوش می باشد که در قالب های پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از بوش P می تواند باعث افزایش دقت میل راهنما P شود و همچنین از برخورد و سایش میل راهنما و دیواره قالب جلوگیری کند. برخورد میل راهنما و دیواره قالب، به مرور زمان باعث خوردگی دیواره قالب شده و صدمات سنگینی به آن وراد می کند اما استفاده از بوش راهنما می تواند از این صدمات جلوگیری کند.

بوش P باید دارای استحکام بالایی در برابر سایش و حرارت باشد از این رو معمولا برای ساخت بوش P از فلز فولاد استفاده می شود.

قسمت لبه ی این محصول دارای حالتی پله ای شکل می باشد تا به درستی روی قالب قرار بگیرد.

خرید اینترنتی بوش راهنما

در هنگام خرید بوش راهنما باید به جنس بوش و همچنین ابعاد آن بسیار دقت کرد تا نهایت کارایی را داشته باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید بوش راهنما و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp