خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

انواع مانومتر

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع مانومتر co2 ، آرگون و مانومتر اکسیژن

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

مانومتر جزو ابزارهای اندازه گیری صنعتی محسوب می شود که از آن برای اندازه گیری میزان فشار گاز درون اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد.

ابزارهای اندازه گیری جزو ابزارهای پراستفاده و ضروری در صنعت می باشد که تنوع بالایی می باشد که هر یک برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. مانومتر یکی از ابزارهای اندازه گیری می باشد که از آن برای اندازه گیری میزان فشار درون مخزن گاز و میزان فشار خروجی استفاده می شود.

مانومتر به طور کلی دارای یک پیچ تنظیم و دو درجه عقربه دار می باشد. یکی از این درجه ها میزان فشار داخل سیلندر را اندازه گیری کرده و عقربه دیگر میزان فشار گاز خروجی از مانومتر را محاسبه می کند.

برای ساخت بدنه ی مانومتر معمولا از فلزات مستحکم مثل برنج یا استیل استفاده می شود تا در برابر فشار بالا مقاومت مناسبی داشته باشد. نکته ای که در هنگام انتخاب مانومتر باید به آن دقت کرد نوع گاز درون مخزن (از نظر خورندگی) و جنس بدنه ی مانومتر می باشد تا مانومتر حداکثر میزان کارایی و طول عمر را داشته باشد.

از مانومتر معمولا برای کنترل گاز های Co2 و آرگون استفاده می شود. بعضی از مانومتر های گاز co2 و مانومترهای گاز آرگون دارای دو یا سه پیچ تنظیم می باشد تا میزان دقت در میزان فشار گاز خروجی را بهتر کنترل کند.

خرید اینترنتی خرید مانومتر co2 ، آرگون و مانومتر اکسیژن

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید ابزار مانومتر فعالیت می کنند که محصولات تولید شده توسط آن ها از نظر کیفیت دارای تفاوت می باشد به همین دلیل قیمت مانومتر دارای تنوع می باشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید خرید مانومتر co2 ، آرگون و مانومتر اکسیژن و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp