خرید پالت پلاستیکی
مرتب سازی :

فرز دم چلچله

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع فرز تراشکاری دم چلچله

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

فرز دم چلچله یکی از انواع فرز است که به دلیل شکل دندانه های آن که دارای زاویه می باشد به این نام شناخته می شود.

صنعت تراشکاری جزو صنایع مادر محسوب می شود به طوری که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به این صنعت وابسته است این وابستگی اهمیت این صنعت را چندین برابر می کند. در تراشکاری با استفاده از ابزارها و دستگاه های مختلف عمل براده برداری از روی قطعه خام انجام می شود تا قطعه مورد نظر ساخته شود.

تراشکاری خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است که در هر بخش ابزار و دستگاه های خاص آن صنعت استفاده می شود. فرز کاری یکی از قسمت های مهم تراشکاری است که در آن با استفاده از دستگاه فرز CNC عمل براده برداری انجام می شود.

قطعه ای که در دستگاه فرز CNC وظیفه براده برداری را برعهده دارد ، فرز می باشد که خود دارای تنوع بسیار بالایی از نظر شکل ظاهری (مدل) و ابعاد می باشد که بسته به قطعه مورد نظر باید انتخاب و خریداری شود.

فرز دم چلچله یکی از انواع فرز است که به دلیل شکل فیزیکی شیار یا آج های آن که دارای شیب یا زاویه می باشد به این نام شناخته می شود. آج های فرز دم چلچله دارای زاویه بوده که در فرز های مختلف این زاویه می تواند 45 درجه یا 60 درجه باشد.به همین دلیل کاربرد اصلی فرز دم چلچله برای ایجاد شیار زاویه دار و همچنین براده برداری زاویه دار استفاده می شود.

معمولا قطعات ساخته شده با استفاده از فرز دم چلچله در صنعت قالب سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

فرز دم چلچله HSS و HSSE

برای ساخت فرز دم چلچله همانند دیگر انواع فرز تراشکاری از متریال های بسیار سخت مثل فولاد یا آلیاژی از فولاد مثل HSS یا HSS-E استفاده می شود تا استحکام و مقاومت فرز دم چلچله بیشنه باشد و بتواند عمل براده برداری را به خوبی انجام دهد.

مزیت فرز دم چلچله HSS و فرز دم چلچله HSS-E داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت است که این امر از آسیب دیدن مته بر اثر افزایش دما در هنگام باربرداری جلوگیری می کند.

خرید اینترنتی فرز دم چلچله

فرز دم چلچله نیز همانند دیگر ابزارها و فرزها دارای طیف بسیار وسیعی از اندازه است که متناسب با شیار ایجاد شده یا حجم براده برداری باید انتخاب شود.

امروزه فرز دم چلچله توسط شرکت های مختلف با کیفیت های متفاوت تولید می شود که این اختلاف در کیفیت باعث ایجاد اختلاف قیمت فرز دم چلچله می شود.

در هنگام خرید فرز دم چلچله باید به موارد زیر دقت کرد تا محصول خریداری شده کارایی و کیفیت لازم را داشته باشد:

  • زاویه شیار
  • جنس بدنه
  • ابعاد

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید فرز دم چلچله و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp