جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

صفحه گرانیت بر

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع صفحه سنگ گرانیت بر

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

سنگ برش جزو قطعات مصرفی و کاربردی برای برش کاری می باشد. سنگ گرانیت بر یکی از انواع سنگ برش است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد برای برش صفحات و قطعات گرانیتی استفاده می شود.

همان طور که گفته شد برای برش سریع قطعات سخت ، یکی از روش های کاربردی، استفاده از دستگاه سنگ فرز می باشد. سنگ فرز با استفاده از صفحه برش، عمل برش را انجام می دهد.

صفحه برش گرانیت بر ، یکی از انواع صفحه برش است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد، برای برش صفحات گرانیتی استفاده می شود.

صفحه برش گرانیت بر از دو بخش اصلی تشکیل شده است:

  1. بخش مرکزی که معمولا از جنس فولاد ساخته می شود تا استحکام آن بیشینه باشد.
  2. بخش لبه برش که وظیفه ی براده برداری را برعهده دارد، این بخش معمولا با استفاده از ترکیب پودر الماس ساخته می شود تا سختی بالایی داشته باشد و عمل براده برداری را به خوبی انجام دهد.

صفحه گرانیت بر معمولا در قطر های مختلف ساخته می شود که بسته به نوع سنگ فرز ، قطر مورد نظر انتخاب می شود. قطرهای موجود برای سنگ گرانیت بر به صورت زیر می باشد:

  • صفحه گرانیت بر قطر 115 میلی متر
  • صفحه گرانیت بر قطر 180 میلی متر
  • صفحه گرانیت بر قطر 230 میلی متر
  • صفحه گراینت بر قطر 300 میلی متر

خرید اینترنتی صفحه تیغ گرانیت بر

در هنگام خرید صفحه گرانیت بر باید به قطر خارجی صفحه برش و همچنین قطر لبه الماسه آن دقت کرد. امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید صفحات برش یا صفحه گرانیت بر کرده است که هر یک از نظر کیفیت با دیگری متفاوت است از این رو قیمت صفحه گراینت بر نیز دارای تنوع می باشد.

برای مثال قیمت صفحه گرانیت بر رونیکس با قیمت گرانیت بر دیگر مارک ها متفاوت است.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید صفحه گرانیت بر و بزرگترین مرکز خرید ابزار برشکاری میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp