جایزه 50 میلیون تومانی
مرتب سازی :

گیلانس پرداختکاری

مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع گیلانس پولیش جین، کتان، پشمی و کنفی

ارسال رایگان

مشاهده بیشتر

گیلانس جزو ابزارهای پر استفاده در صنعت پرداخت کاری میباشد که کاربرد اصلی آن در پولیش کاری میباشد. برای شناخت بیشتر گیلانس به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پولیش کاری یکی از بخشهای مهم و اصلی در پرداخت کاری میباشد که در آن با استفاده از ابزارهای مختلف از روی سطوح مختلف براده برداری میشود. گیلانس جزو قطعات کاربردی در پولیش کاری میباشد که به کمک آن میتوان از روی سطوح قطعات مختلف لایه برداری کرد.

گیلانس پرداخت کاری معمولا از جنس پارچه میباشد که بسته به نوع استفاده جنس این پارچه میتواند مختلف باشد.پارچه استفاده شده در ساخت گیلانس میتواند لی ، نخ ، کتان و غیره باشد.

گیلانس پرداخت کاری معمولا در اندازههای مختلف با قطر و ضخامت متفاوت ساخته میشود که بسته به کاربرد میتوان از آنها استفاده کرد. گیلانس معمولا از تعداد زیادی لایه پارچه تشکیل شده است که با استفاده از دوخت روی هم چسبیده شده است.

گیلانس پرداخت کاری معمولا روی دستگاههایی مثل سنگ فرز و دستگاه پولیش قابل نصب میباشد. نوعی گیلانس با نام گیلانس ترک شناخته میشود که دارای کیفیت و عملکرد بالاتری نسبت به دیگر انواع گیلانس است و طبعا قیمت گیلانس متناسب با نوع گیلانس و کیفیت ساخت گیلانس متفاوت میباشد.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید گیلانس پرداخت کاری و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp