02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

سنباده چتری

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

خرید سنباده چتری از فروشگاه ابزار ماتریس

سنباده چتری یکی از انواع سنباده است که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سنباده چتری به ادامه مطلب رجوع کنید. سنباده جزو قطعات پر استفاده در پرداخت کاری می باشد.کاربرد اصلی این قطعه برای لایه برداری و براده برداری از روی سطوح مختلف می باشد.سنباده دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل می باشد که هر کدام برای استفاده ای خاص مناسب است.

سنباده چتری یکی از انواع سنباده است که به دلیل شکل ظاهری آن به این نام شناخته می شود. سنباده چتری مناسب برای وصل شدن روی دستگاه هایی مثل دریل یا دستگاه سنگ انگشتی است به همین دلیل به سنباده چتری سر دریلی نیز شناخته می شود. سنباده چتری سر دریلی از تعدادی تکه ورق سنباده معمولی تشکیل شده است که دور استوانه چسبانده شده است. و قسمت انتهایی آن دارای دنباله می باشد که این دنباله به دستگاه متصل می شود.

سنباده چتری از نظر زبری بسیار متنوع است و بازه ی زبری آن بین P40 تا P2000 می باشد. هرچه این عدد بیشتر شود ، سنباده نرم تر می باشد.( زبری پر استفاده برای این نوع سنباده ، زبری P80 می باشد.) سنباده چتری از نظر اندازه (قطر و ارتفاع) نیز دارای تنوع زیادی است که بسته به کاربرد می توان از آن ها استفاده کرد.سنباده چتری به دلیل شکل ظاهری آن به نام سنباده چتری انگشتی نیز شناخته می شود.

همان طور که گفته شد این نوع سنباده برای نصب روی ابزارهایی مثل دریل یا دستگاه سنگ انگشتی مناسب می باشد و از آن می توان برای لایه برداری از روی قطعات مختلف با متریال های متفاوت استفاده کرد. سنباده چتری سر دریلی معمولا توسط شرکت های مختلفی تولید می شود که دارای کیفیت مختلفی است به همین دلیل قیمت سنباده چتری بسیار متنوع است.

برای خرید سنباده چتری میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر