02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

سنباده فلاپی

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

خرید سنباده فلاپی از ابزار ماتریس

سنباده فلاپی یکی از انواع سنباده است که از چسباندن چند قطعه سنباده روی یک دیسک تشکیل شده است.برای آشنایی بیشتر با سنباده فلاپی در ادامه باما همراه باشید.

همان طور که گفته شده سنباده فلاپی یکی از انواع سنباده است که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می شود. سنباده فلاپی از تعدادی تکه سنباده تشکیل شده است که روی دیسک چسبانده شده است. تکه های سنباده باید به خوبی روی دیسک چسبانده شده باشد تا در گردش با دور بالا از روی دیسک جدا نشوند. قسمت دیسک سنباده فلاپی باید دارای استحکام بسیار بالایی باشد تا در هنگام چرخش با دور بالا و همچنین قرار گیری تحت فشار ، دچار تغییر شکل یا شکستگی نشود.

سنباده فلاپی همانند دیگر انواع سنباده دارای زبری های مختلفی است که بسته به کاربرد می توان از آن ها استفاده کرد. بازه زبری موجود برای سنباده فلاپی P40 تا P120 می باشد. سنباده فلاپی از نظر قطر خارجی دارای قطر 115 میلی متر، 120 میلی متر و 180 میلی متر می باشد که بسته به اندازه ی سنگ فرز می توان از آن ها استفاده کرد. به دلیل استفاده از سنباده فلاپی روی سنگ فرز، می تواند عمل براده برداری را به خوبی و با سرعت بالا انجام دهد.

برای خرید سنباده فلاپی میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر