02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

سنباده پوست آب

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

سنباده پوست آب

سنباده پوست آب چیست؟

سنباده پوست آب که در زیان غیر رسمی به آن سنباده پوساب یا پوستاب هم گفته می شود. یکی از انواع سنباده های کاغذی است که به دلیل استفاده از آن به همراه آب به این نام شناخته می شود. در واقع کلمه پوست آب از ترجمه waterproof آمده است. این سنباده ها خاصیت آن را دارند که در مجاورت آب خاصیت زبری خود را از دست ندهند و یا پاره و خراب نشود. در واقع سنباده پوست آب ضد آب است.

کاربرد سنباده پوست آب چیست ؟

پرداخت کاری یکی از بخش های مهم تولید محصول است. این مرحله معمولا در پایان کار انجام می شود. در این فرایند با استفاده از ابزار های مختلف شکل ظاهری محصول بهبود می یابد. در پرداخت کاری از ابزارهایی مثل سنباده، فیبرونکس ، اسکاچ و غیره ، استفاده کی شود.

سنباده از مهم ترین قسمت های پرداخت داری محسوب می شود. در وقاع کار سنباده لایه برداری و صیقل دادن سطح کار است. طبیعی است که بنا به میزان لایه برداری از زبری و نرمی های مختلفی در سنباده ها استفاده می شود. میزان زبری سنباده ها معمولا با یک عدد در کنار حرف p بیان می شود. هر چه این عدد کوچک تر باشد زبری سنباده بیشتر و هر چه عدد بزرگتر باشد سنباده سطح نرم تری دارد. سنباده پوست آب مانند اکثر سنباده ها زبری و نرمی های متفاوتی دارد این بازه از p60 تا p3000 را شامل می شود. همانطور که اشاره شد p60 زبرترین سنباده پوست آب محسوب می شود. البته به سنباده پوست آب ، در گفتگو های غیر رسمی سنباده پوساب یا سنباده پوستاب نیز گفته می شود. در این حالت ممکن است تنها از عدد زبری در کنار کلمه پوساب استفاده شود. مثلا پوساب 3000 که معنای دقیق آن سنباده پوست آب p3000 است.

از شناخته شده ترین سنباده ها ، می توان به سنباده پوستاب ماتادور اشاره کرد. در واقع ماتادور یکی از برند های قدیمی و بسیار مرغوب سنباده های پوست آب و سایر سنباده هاست. سنباده پوست اب ماتادور در واقع یک محصول آلمانی ست. سنباده های پوست آب در ورق های مستطیلی شکل ابعاد 230*280 میلیمتر ارائه می شوند. در واقع با ابعادی نزدیک به ورق A4.

برای مشاهده قیمت و خرید سنباده پوست آب چه کار کنیم؟

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی ابزار صنعتی ، همواره ارائه کننده بهترین برند های سنباده پوساب با بهترین قیمت بوده و خواهد بود. شما می توانید از منوب پرداخت کاری و زیر منو سنباده ها به دسته سنباده پوست آب وارد شوید. در این دسته انواع سنباده های برند های مختلف از جمله ماتادور و سایر برند ها با زبری های مختلف برای خرید اینترنتی وجود دارد. از مشخصه های اصلی فروشگاه اینترنتی ابزار ماتریس امکان خرید به صورت خرد و حتی یک عددی است. شما می توانید با قیمت های بسیار مناسب و منصفانه در تعداد بسیار کم و حتی یک عددی در سایت ابزار ماتریس خرید کنید. ضمن اینکه در صورت خرید بالای قیمت مشخص ارسال شما رایگان خواهد بود.

نمایش بیشتر