02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

سنباده دیسکی سوراخ دار

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سنباده دیسکی سوراخ دار

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

سنباده دیسکی سوراخ دار

سنباده دیسکی یکی از انواع سنباده است که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می‌شود.برای آشنایی بیشتر با سنباده دیسکی سوراخ دار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

از ابزارهای بسیار پر کاربرد در پرداخت کاری سنباده می‌باشد که از آن برای براده براداری و لایه برداری از روی سطوح مختلف استفاده می‌شود. سنباده دارای تنوع زیادی از نظر مدل می‌باشد که هر کدام برای کاری خاص مورد کاربرد دارد.

سنباده دیسکی به دلیل دایره‌ای شکل بودن به این نام شناخته می‌شود.نوعی سنباده دیسکی روی سطح خود دارای سوراخ می‌باشد که به آن سنباده دیسکی سوراخ دار گفته می‌شود.این سوراخ برای قرار گیری سنباده بر روی صفحه سنباده می‌باشد تا سنباده به درستی در جای خود قرار بگیرد و از صفحه جدا نشود.

میزان زبری سنباده به طور کلی با استانداردی مشخص بیان می‌شود که مقدار آن با ضریب حرف p نمایش داده می‌شود. هرچه این عدد بیشتر باشد، سنباده نرم تر است و میزان زبری آن کاهش می‌یابد.

سنباده دیسکی سوراخ دار، دارای تنوع بالایی از نظر زبری می‌باشد که پر استفاده ترین زبری‌های آن ، P36  ، P60 ، P80  و P120 می‌باشد.

از سنباده دیسکی سوراخ دار ، معمولا روی دستگاه سنگ فرز استفاده می‌شود که این امر سبب افزایش سرعت عمل و کارایی سنباده می‌شود.

از سنباده دیسکی سوراخ دار می‌توان برای براده برداری و لایه برداری از روی سطوح مختلف چوبی، شیشه‌ای و غیره استفاده کرد.

نمایش بیشتر