02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

لاستیک سنباده حلقوی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

لاستیک سنباده حلقوی

سنباده دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل می‌باشد.لاستیک سنباده حلقوی یکی از ابزارهایی است که برای کارکردن با سنباده حلقوی مورد استفاده قرار می‌گیرد.برای شناخت بیشتر این ابزار به ادامه مطلب رجوع کنید.

پرداخت کاری یکی از بخش‌های مهم در تولید قطعات به خصوص قطعات فلزی است که در آن با استفاده از ابزارهای مختلف برای ایجاد ظاهر مناسب، از روی سطح جسم لایه برداری می‌شود.

پرداخت کاری جزو مراحل حساس تولید قطعه یا محصول می‌باشد که از مراحل مختلفی تشکیل شده است و در هر مرحله از ابزارها و دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود.

سنباده یکی از ابزارهایی است که در پرداختکاری به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنباده حلقوی یکی از انواع سنباده است که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می‌شود.

برای استفاده از سنباده حلقوی از ابزار کمکی لاستیک سنباده حلقوی استفاده می‌شود. لاستیک سنباده حلقوی از دو بخش اصلی دنباله (پایه) و قست لاستیکی تشکیل شده است.

قسمت لاستیکی این ابزار از پلاستیک ضد سایش ساخته شده است.و قسمت دنباله‌ی آن از جنس فلزات سخت مثل آهن ساخته می‌شود تا استحکام بالایی داشته باشد.

لاستیک سنباده حلقوی برای نصب شدن روی دستگاه‌هایی مثل دستگاه سنگ انگشتی و دریل مناسب بوده و از آن برای پرداخت کاری قطعات فلزی استفاده می‌شود.

معمولا قطر دنباله‌ی لاستیک سنباده حلقوی ، 6 میلی‌متر می‌باشد که همان طور که گفته شد برای نصب روی دستگاه سنگ انگشتی مناسب است.

لاستیک سنباده حلقوی در قطرهای مختلف تولید می‌شود که بسته به نیاز و اندازه‌ی سنباده حلقوی قابل استفاده است.

نمایش بیشتر