02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع سنگ دیواری

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سنگ دیواری

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

سنگ دیواری یکی از ابزارهای پر استفاده در صنعت بوده که جزو ابزارهای ساینده محسوب می‌شود.کاربرد اصلی این ابزار برای تیز کردن و براده برداری از روی اجسام است. برای شناخت بیشتر سنگ دیواری به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ابزارهایی مثل مغار، اره یا چاقو دارای لبه‌ای بسیار تیز می‌باشد اما به مرور زمان بر اثر اصطکاک و سایش این ابزارها تیزی اولیه خود را از دست داده و به مرور زمان کند می‌شود. با کند شدن این ابزارها، دیگر کارایی اولیه خود را نداشته و نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

برای تیز کردن این ابزارها می‌توان از ابزاری مثل سنگ دیواری استفاده کرد. سنگ دیواری از یک موتور و یک قطعه ساینده ساخته شده است.موتور با چرخاندن سنگ دیواری عمل براده برداری از روی قطعه را انجام می‌دهد.

متریال استفاده شده برای ساخت سنگ  دستگاه سنگ دیواری معمولا سنگ یا پودر الماس می‌باشد.

سنگ دستگاه سنگ دیواری سنگی برای تیز کردن و بار برداری از روی اجسام آهنی بوده و سنگ دستگاه سنگ دیواری الماسه برای تیز کردن و بار برداری از روی اجسام سخت مثل الماس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنگ دیواری در اندازه‌های مختلف با قطر و ضخامت‌های متفاوت تولید می‌شود که بسته به اندازه‌ی دستگاه سنگ دیواری می‌توان از آن استفاده کرد.سایزهای موجود به صورت زیر می‌باشد:

  • سنگ دیواری قطر 125
  • سنگ دیواری قطر 150
  • سنگ دیواری قطر 175
  • سنگ دیواری قطر 200
  • سنگ دیواری قطر 250
نمایش بیشتر