02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

سنگ انگشتی کروی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید سنگ انگشتی کروی

سنگ انگشتی کروی یکی از انواع سنگ انگشتی می‌باشد که به دلیل شکل ظاهری آن به این نام شناخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با سنگ آنگشتی کروی به ادامه مطلب مراجعه کنید. پرداخت کاری یکی از بخش‌های مهم در تولید قطعات می‌باشد که اهمیت آن در فرایند تولید قطعات فلزی چند برابر می‌شود. در پرداخت قطعات از ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام وظیفه‌ای مشخص را انجام می‌دهد.

سنگ انگشتی یکی از ابزارهای پرداخت کاری می‌باشد که برای لایه برداری و براده برداری از روی قطعات استفاده می‌شود.سنگ انگشتی دارای تنوع بالایی از نظر شکل ظاهری می‌باشد که هر کدام برای نوعی براده برداری با شکل خاص مناسب می‌باشد. سنگ انگشتی کروی یکی از انواع سنگ انگشتی است که به دلیل شکل ظاهری آن به این نام شناخته می‌شود.

مواد اصلی سازنده سنگ انگشتی کروی ذرات ساینده، چسب و ریزین می‌باشد که نوع ذرات و مواد استفاده شده در آن مشخص کننده کاربرد آن می‌باشد. برای ساخت دنباله‌ی سنگ انگشتی کروی معمولا از فلزات مقاوم مثل فولاد استفاده می‌شود تا استحکام آن بیشینه باشد. سنگ انگشتی کروی معمولا در اندازه‌های مختلف با طول و قطر متفاوت ساخته می‌شود که بسته به نیاز می‌توان آن را انتخاب و خریداری کرد.

برای خرید سنگ انگشتی کروی میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر