02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

گیلانس

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

گیلانس

گیلانس جزو ابزارهای پر استفاده در صنعت پرداخت کاری میباشد که کاربرد اصلی آن در پولیش کاری میباشد. برای شناخت بیشتر گیلانس به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پولیش کاری یکی از بخشهای مهم و اصلی در پرداخت کاری میباشد که در آن با استفاده از ابزارهای مختلف از روی سطوح مختلف براده برداری میشود. گیلانس جزو قطعات کاربردی در پولیش کاری میباشد که به کمک آن میتوان از روی سطوح قطعات مختلف لایه برداری کرد.

گیلانس پرداخت کاری معمولا از جنس پارچه میباشد که بسته به نوع استفاده جنس این پارچه میتواند مختلف باشد.پارچه استفاده شده در ساخت گیلانس میتواند لی ، نخ ، کتان و غیره باشد.

گیلانس پرداخت کاری معمولا در اندازههای مختلف با قطر و ضخامت متفاوت ساخته میشود که بسته به کاربرد میتوان از آنها استفاده کرد. گیلانس معمولا از تعداد زیادی لایه پارچه تشکیل شده است که با استفاده از دوخت روی هم چسبیده شده است.

گیلانس پرداخت کاری معمولا روی دستگاههایی مثل سنگ فرز و دستگاه پولیش قابل نصب میباشد. نوعی گیلانس با نام گیلانس ترک شناخته میشود که دارای کیفیت و عملکرد بالاتری نسبت به دیگر انواع گیلانس است و طبعا قیمت گیلانس متناسب با نوع گیلانس و کیفیت ساخت گیلانس متفاوت میباشد.

خرید گیلانس پرداخت کاری از فروشگاه ابزار ماتریس با بهترین قیمت و بهترین کیفیت با ارسال رایگان.

نمایش بیشتر