02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

سنبه سر سیلندری

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع سنبه سر سیلندری

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید سنبه پران سر سیلندری

سنبه جزو ابزارهای بسیار پر استفاده در صنعت قالب سازی است که دارای تنوع زیادی است. سنبه پران سر سیلندری یکی از انواع سنبه است که از آن در قالب‌های پلاستیک استفاده می‌شود. برای آشنایی بیشتر با سنبه پران به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صنعت قالب سازی ، یکی از صنایع بسیار مهم و کاربردی است که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته هستند. در صنعت قالب سازی از قطعات مختلفی استفاده می‌شود که هر یک وظیفه یا کاربردی خاص دارد ، یکی از قطعات بسیار کاربردی سنبه است که دارای تنوع زیادی از نظر مدل است.

سنبه پران یکی از انواع سنبه است و همان طور که از نام آن مشخص می‌باشد کاربرد آن پراندن یا جدا کردن قطعه می‌باشد. در واقع سنبه پران یک قطعه بیرون اندازه است که در قالب پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و مانع از گیر کردن قطعه در دل قالب می‌شود.

سنبه پران معمولا به گونه‌ای در قالب قرار می‌گیرد که بعد از شکل گرفتن قطعه و باز شدن آن ، قطعه ساخته شده را از دل قالب به بیرون هول می‌دهد. نوعی سنبه پران با نام سنبه پران سر سیلندری شناخته می‌شود که دلیل نام گذاری آن ، شکل قسمت انتهایی آن است که شبیه به یک استوانه سیلندری شکل است. این استوانه سیلندری شکل به قرار گیری سنبه پران سر سیلندری کمک می‌کند.

برای ساخت سنبه بیرون انداز سر سیلندری معمولا از فلزات بسیار سخت مثل فولاد استفاده می‌شود و گاها کل یا قسمتی از سنبه ،سخت کاری می‌شود تا میزان استحکام سنبه بیشینه باشد و در برابر ضربه و فشار مقاومت مناسبی داشته باشد. سنبه پران سر سیلندری در اندازه‌های مختلف با طول و قطر‌های متفاوت تولید می‌شود که بسته به نیاز می‌توان آن را تهیه کرد.

قیمت سنبه سر سیلندری

امروزه شرکت‌های محتلفی در زمینه تولید سنبه پران سر سیلندری فعالیت می‌کنند و محصولاتی با کیفیت‌های گوناگون تولید می‌کنند. این تفاوت در کیفیت باعث اختلاف قیمت سنبه سر سیلندری تولید شده توسط شرکت‌های مختلف می‌شود.

در هنگام خرید سنبه پران سر سیلندری باید به موارد زیر دقت کرد:

  • جنس بدنه
  • قطر میله
  • قطر سری

برای خرید سنبه سر سیلندری میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر