02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 
دسته‌بندی‌ها

روبند و بغل قالب

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بغل بند و روبند قالب

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید روبند و بغل بند قالب

روبند قالب

ابزارهای نگهدارنده جزو قطعات بسیار مهم در صنعت می باشد که از تکان خوردن یا حرکت کردن قطعه یا ابزار در حین انجام کار یا ماشین کاری جلوگیری می کند. ابزارهای مختلفی تحت عنوان ابزار نگهدارنده در صنعت موجود می باشد که هر یک متناسب با قطعه مورد نظر یا صنعت انتخاب می شود.

روبند قالب یکی از ابزارهای نگهدارنده است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد کاربرد آن در صنعت قالب سازی بوده و برای ثابت نگهداشتن قالب از آن استفاده می شود. کاربرد اصلی روبند قالب در ثابت نگهداشتن قالب پلاستیک در دستگاه تزریق پلاستیک می باشد به همین دلیل به نام روبند قالب تزریق پلاستیک نیز شناخته می شود.از دیگر کاربردهای روند قالب، نگه داشتن قالب روی میز کار در هنگام ساخت آن می باشد.

برای ساخت روبند قالب معمولا از فلزات مقاوم مثل فولاد استفاده می شود تا استحکام و مقاومت آن بیشینه باشد و در برابر فشار و ضربه دچار مشکل و شکستگی نشود. معمولا روبند قالب در اندازه های مختلف با شکل های مختلف تولید می شود که بسته به نوع و اندازه قالب، روبند مناسب انتخاب می شود.

بغل بند

بغل بند یکی از انواع گیره های صنعتی می باشد که کاربرد اصلی آن در صنعت قالب سازی می باشد.برای آشنایی بیشتر با بغل بند به ادامه مطلب مراجعه کنید.

صنعت قالبسازی یکی از صنایع بسیار مهم در صنعت می باشد که دیگر صنایع به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به آن وابسته می باشد.

در صنعت قالبسازی از قطعات مختلفی استفاده می شود که هر یک کاربردی خاص دارد.بغل بند یکی از قطعات کاربردی در قالبسازی می باشد.بغل بند همان طور که از نام آن مشخص می باشد نوعی گیره است که جسم یا قطعه را از قسمت کنار (بغل) نگه می دارد. در واقع کاربرد اصلی بغل بند ثابت نگه داشتن قطعه در حین انجام کار یا ماشین کاری می باشد.

معمولا بغل بند در شکل های مختلف تولید می شود که هر یک مختص به کاربردی خاص می باشد. برای ساخت بغل بند از فلز فولاد استفاده می شود تا استحکام آن بیشینه باشد و در برابر فشار و ضربه دچار مشکل  نشود.

فروشگاه ابزار ماتریس مرجع تخصصی خرید روبند و بغل قالب و بزرگترین مرکز خرید ابزار های صنعتی و تخصصی میباشد. برای یافتن محصول مورد نظرتان از باکس جستجو استفاده نمایید.

نمایش بیشتر