02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع میل و بوش فلنچ دار

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع میل و بوش فلنچ دار

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

میل و بوش فلنچ دار

میل و بوش فلنچ دار، یکی از انواع میل و بوش می‌باشد که برای قالب‌های سایز بزرگ کاربرد دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میل و بوش فلنچ دار به ادامه مطلب رجوع کنید.

قالبسازی جزو صنایع بسیار مهم می‌باشد که دیگر صنایع به نحوی به آن وابسته هستند. در قالبسازی از قطعات مختلفی استفاده می‌شود که بسته به نوع قالب و همچنین اندازه‌ی آن این قطعات انتخاب می‌شود.

قطعه اصلی در قالب، کفشک یا فک‌های قالب می‌باشد که اجزا قالب روی آن بسته می‌شود.از طرفی فک‌های قالب باید به صورت صحیح روی هم قرار بگیرند تا محصول تولید شده نهایت کیفیت و دقت را داشته باشد.

برای هدایت و کنترل کفشک‌ها از قطعه‌ی میل راهنما استفاده می‌شود که وظیفه‌ی آن همان طور که از نام آن مشخص می‌باشد راهنمایی کفشک یا فک قالب می‌باشد. برای افزایش دقت میل راهنما و همچنین جلوگیری از خراب شدن فک‌های قالب بر اثر سایش، از قطعه‌ی بوش راهنما استفاده می‌شود.

میل و بوش فلنچ دار یکی از انواع میل و بوش می‌باشد که کاربرد اصلی آن برای قالب‌های بزرگ می‌باشد.این میل و بوش دارای قابلیت بسیار بالا در تحمل وزن می‌باشد.

میل و بوش فلنچ دار به طور کلی از دو بخش اصلی تشکیل شده است:

قسمت بیرونی یا پوسته که معمولا از جنس چدن است.

قسمت داخلی که از یک میل و بوش تشکیل شده است.

وجود این دو بخش سبب شده این میل و بوش دارای استحکام بسیار بالایی باشد.

معمولا از میل و بوش فلنچ دار برای قالب‌های سنبه ماتریس استفاده می‌شود، دلیل آن مقاومت و استحکام بسیار بالای میل و بوش فلنچ دار می‌باشد.

میل و بوش فلنچ دار معمولا در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود که بسته به اندازه‌ قالب باید انتخاب شود.

نمایش بیشتر