02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع بوش ساچمه ای

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بوش ساچمه ای

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

خرید بوش ساچمه ای

برای تایین مسیر درست و دقیق کفشک ها در صنعت قالب سازی از ابزارهایی مثل میل و بوش راهنما استفاده می شود. بوش ساچمه ای یکی از انواع بوش می‌باشد.برای شناخت آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. در قالبسازی، از قطعات مختلفی مثل بوش، میل راهنما، کفشک و غیره استفاده می‌شود که هر کدام برای کاری خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قطعه اصلی در قالب کفشک‌ها می‌باشد که اجزا قالب روی آن بسته می‌شود به این قسمت فک‌های قالب نیز گفته می‌شود. فک قالب باید به درستی و به دقت روی هم قرار بگیرد از این رو برای هدایت آن از قطعه میل راهنما استفاده می‌شود که وظیفه‌ی آن راهنمایی فک‌ها می‌باشد. برای افزایش دقت میل راهنما از قطعه‌ای کمکی به نام بوش راهنما استفاده می‌شود که دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد. بوش ساچمه‌ای یکی از انواع بوش می‌باشد که برای بهبود عملرد و کاهش اصطکاک در آن از مکانیزم‌ استفاده از ساچمه استفاده شده است.

استفاده از ساچمه در دیواره‌ی بوش سبب کاهش اصطکاک بین دیواره بوش و میل راهنما می‌شود به طوری که میل راهنما به راحتی می‌تواند حرکت داشته باشد. به این صورت طول عمر میل راهنما و بوش به طور چشم گیری افزایش می‌یابد. معمولا جنس دیواره‌ بوش ساچمه‌‌ای فلزاتی مثل برنج بوده و جنس قسمت ساچمه‌های آن فولاد می‌باشد تا استحکام آن بیشینه باشد.

بوش ساچمه‌ای معمولا در اندازه‌های مختلف با قطر و طول‌های متفاوتی ساخته می‌شود که بسته به نوع قالب و میل‌راهنما انتخاب می‌شود. نکته‌ای که در هنگام خرید بوش ساچمه باید به آن دقت کرد جنس اجزا آن و ابعاد آن می‌باشد تا کارایی آن بیشینه باشد.

برای خرید بوش ساچمه ای میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر