02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع کلمپ بادی

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع کلمپ بادی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

کلمپ بادی ، راهنمای انتخاب ، خرید و قیمت !

کلمپ بادی ، در واقع گیره یا نگه دارنده ای است که نیرو مورد نیاز آن از طریق باد (پمپ باد ) تامین می شود. به همین دلیل این کلمپ ها به جای دسته ی سیلندر باد دارند که به پمپ باد یا دستگاه های مختلف متصل می شود. از مزایای اصلی کلمپ بادی می توان به قابل تنظیم بود فشار و یا قابلیت اتصال به دستگاه های اتوماتیک اشاره کرد.

انواع کلمپ بادی :

کلمپ بادی نیز مانند کلمپ های دستی از انواع مختلف با ظرفیت ها ی گوناگون و در اشکال افقی با عمودی تولید می شوند. بنابر این برای انتخاب کلمپ بادی مناسب باید به مشخصات ظاهری ف جنس و ظرفیت آن دقت کنیم.

چگونگی انتخاب ، قیمت و خرید کلمپ بادی :

برای انتخاب کلمپ بادی مناسب علاوه بر قیمت آن باید به حجم سیلندر باد ، ابعاد کلمپ و ظرفیت قابل تحمل آن رجوع کنیم . البته افقی یا عمودی بودن کلمپ از مواردی است که در ابتدای امر باید به آن توجه کرد. در نظر داشته باشید که کلمپ های بادی همگی از نوع کلمپ فشاری هستند در نوع بادی این محصول نمی تواند کلمپ کششی باشد. از لحاظ قیمت طبیعتا انواع بادی کلمپ ها از قیمت کمی بالاتری نسبت به دستی بر خوردار است. اما در واقع اختلاف قیمت آن چندان زیاد نیست. در واقع درست است که کلمپ بادی وسیله ای ارزان محسوب نمی شود اما با توجه به جنس فولاد مقاوم آن چندان گران قیمت هم نیست. این کلمپ ها معمولا عمر بالایی دارند و به راحتی دچار شکستگی یا خرابی نمی شوند. مگر آنکه بیش از ظرفیت آنها فشار وارد کنیم.

نمایش بیشتر