تسهیلات خرید از ماتریس

تسهیلات خرید از ماتریس

خرید قسطی ابزار از ابزار ماتریس
ابزار ماتریس یک فروشگاه آنلاین تخصصی در زمینه ابزارآلات تخصصی صنعتی و عمومی است که همواره در تلاش است ابزارالات مورد نیاز بازار را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تامین کند و حالا با یک امکان بی نظیر دیگر در کنار شما صنعتگران و تولیدکنندگان خواهد بود .ما برای سهولت در خرید شما و برای حمایت از حقوق مشتریان ماتریس ، امکان خرید اقساطی را فراهم کرده ایم تا به آسانی و دور از دغدغه های اقتصادی بتوانید محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید.
شما می توانید برای دریافت تسهیلات که تا این لحظه تا سقف 200/000/000 ریال امکان پذیر است مراحل را در ادامه توضیحات مطالعه کنید و از طریق لینک های معرفی شده برای تکمیل مدارک و دریافت تسهیلات اقدام فرمایید
این امکان بدون نیاز به چک و ضامن برای شما عزیزان فراهم شده است که طبق مراحل زیر می توانید برای دریافت تسهیلات اقدام فرمایید:
ابتدا از طریق این لینک به صفحه ابزارماتریس در سایت قسطا مراجعه فرمایید . بعد از ثبت درخواست وام و بارگذاری مدارک لازم ، ظرف یک روزی کاری مدارک شما توسط تیم ارزیابی قسطا بررسی می شود و یک وام بدون ضامن در قالب یک کارت اعتباری عضو شتاب در اختیار شما قرارمی گیرد . پس از دریافت کارت اعتباری می توانید با مراجعه حضوری یا از طریق سایت ابزارآلات مورد نیاز خود را تهیه کنید .


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توضیحات مرحله ای :

 1. مراجعه به صفحه ابزارماتریس در وبسایت قسطا ؛ قسطا به عنوان تسهیل کننده پرداخت ابزارماتریس می باشد 
 2. ثبت درخواست و بارگذاری مدارک ؛ در این بخش لازم است اطلاعات شغلی و مدارک مورد نیاز را تکمیل کنید
 3. افتتاح حساب در بانک آینده ؛ اگه از قبل حساب بانک آینده دارید می توانید مستقیم  به مرحله بعد بروید؛ اما اگر حساب ندارید میتوانید آنلاین افتتاح حساب کنید 
 4. ثبت امضای الکترونیکی ؛ از آنجایی که سفته و قرارداد کاغذی از قسطا حذف شده است، برای امضای سفته و قرارداد به امضای الکترونیکی نیاز دارید. این امضای الکترونیکی را می توانید از طریق نرم‌افزار آینده‌ساین ثبت کنید.
 5. امضای قراردادها ؛ بعد از آنکه مدارک و سفته‌ شما رو بررسی شود ، قراردادهای قسطا و بانک آینده را با امضای الکترونیکی، امضا کنید.
 6. واریز هزینه عملیات ؛ در این مرحله لازم است هزینه عملیات وام را  واریز کنید .
 7. دریافت وام و خرید از فروشگاه ؛ مبلغ وام بصورت قسطاکارت برای شما صادر خواهد شد و میتوانید از فروشگاه آنلاین یا حضوری ابزار ماتریس خرید خود را به راحتی انجام دهید.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  آدرس فروشگاه حضوری : تهران ، شهر قدس ، بلوار 45 متری کلهر ، پایین تر از میدان قدس سابق ، نبش کوچه بوستان ، پلاک 517 ، فروشگاه ابزار ماتریس (ابزار کیوان)

  تلفن : 02146811043  -  02146804982

  موبایل : 09335255337 - 09023356972

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید

whatsapp