02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع شلاق موتور آویز

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع شلاق موتور آویز

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

شلاق موتور آویز

شلاق موتور آویز یکی از بخش‌های دستگاه موتور آویز است که وظیفه‌ی ان انتقال نیروی مکانیکی از موتور به قسمت هندپیس می‌باشد.برای آشنایی بیشتر موتور آویز به ادامه مطلب رجوع کنید.

دستگاه موتور آویز یکی از ابزارهای بسیار پر استفاده در پرداخت کاری و صنعت می‌باشد که از بخش‌های مختلفی مثل موتور ، شلاق ، هند پیس و غیره تشکیل شده است.

شلاق موتور آویز یکی از بخش‌های بسیار مهم در دستگاه موتور آویز است که وظیفه‌ی آن انتقال نیروی چرخشی از موتور به قسمت هندپیس دستگاه می‌باشد. در واقع شلاق موتور آویز نوعی رابط انتقال نیرو می‌باشد.

در قسمت درونی شلاق موتور آویز قطعه‌ای فنری شکل وجود دارد که یک سمت آن به موتور دستگاه و یک سمت آن به هندپیس متصل می‌شود.قسمت مرکزی شلاق باید بسیار مقاوم باشید از این رو معمولا برای ساخت آن از فلزات مقاوم مثل فولاد استفاده می‌شود.

قسمت بیرونی شلاق موتور آویز باید دارای پوسته بسیار مقاوم و قابل انعطاف باشد تا در صورت خمیده شدن یا اعمال فشار به آن دچار شکستگی یا پارگی نشود.برای ساخت این قسمت معمولا از فلز و یا پلاستیک با کیفیت استفاده می‌شود.متریال استفاده شده برای ساخت شلاق موتور آویز ، روی قیمت شلاق موتور آویز تاثیر مستقیم دارد.

در قسمت ابتدا و انتها شلاق موتور آویز معمولا فنری با کیفیت قرار می‌گیرد تا از خمش و شکستگی این دو قسمت جلوگیری کند. در قسمت نوک شلاق موتور آویز گیره‌ای وجود دارد تا به وسیله‌ی آن هند پیس به درستی به شلاق موتور آویز متصل شود.

امروزه شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید شلاق موتور آویز کرده اند که از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت می‌باشد این تفاوت کیفیت باعث تفاوت در قیمت شلاق موتور آویز می‌شود.

نمایش بیشتر