صفحه‌ی کار سرخود

این صفحه، صحفه‌ای توکار با قابلیت نتظیم ارتفاع، از جنس فولاد بوده و در سه موقعیت و حالت مختلف قابل نصب است. این صفحه قابلیت تحمل وزن بیش از ۹۰ کیلوگرم را داراست. اگر شما در کارگاه‌ خود و در حال حاضر صفحه‌ی کار یا جایگاه دیواری برای ابزارتان دارید می‌توانید فعلاً این صفحه را پایین نگه دارید و بعداً در هنگام نیاز از آن استفاده کنید.

کشویی برای همه چیز

این کارگاه آماده‌ی میلواکی شش سایز متفاوت کشو را برای شما فراهم آورده تا بتوانید ابزار با اندازه‌های متفاوت را در آن قرار دهید. این کشوها امکان دسته‌بندی ابزار را برای شما فراهم می‌کنند. تمام کشوها دارای آرام‌بند بوده و امکان قرار دادن ۴۵ کیلوگرم تجهیزات در آن وجود دارد و به آهستگی و بدون صدا بسته می‌شود. کشوها دارای سایز استاندارد بوده و این موضوع باعث می‌شود تجهیزات به درستی در مکان خود قرار گیرند و در هنگام جابجایی میز، از جای خود حرکت نکنند.

میز با صفحه‌ی چوبی

این میز یک سطح چوبی قابل برگرداندن با قطر ۳ سانتی‌متر و با کیفیت بسیار عالی بوده که در تمامی سطوح با روکشی از جنس پلیمر پوشش داده شده است تا زیبایی و دوام لازم را ایجاد کند. اگر فکر می‌کنید سلیقه‌ی میلواکی با سلیقه‌ی شما هماهنگ نیست باید بدانید که این سطح قابل جایگزینی بوده و می‌توانید با سطحی به جنس دلخواه جایگزین کنید.

درگاه برق

این چندراهی برق در نزدیکی درگاه شارژ باتری قرار دارد و می‌تواند تمامی تجهیزات و دستگاه‌های شما را همیشه شارژ نگه دارد. این درگاه شما را از وجود سیم‌های پر تعداد بی‌نیاز می کند و شما می‌توانید دستگاه‌ها را مستقیم به آن متصل کنید و دیگران نگران میزان شارژ تجهیزات خود نباشید.