با Tool Connect کنترل را در دست بگیرید

شرکت Dewalt به منظور ردیابی و کنترل ابزارآلاتی که در یک سایت کاری مورد استفاده قرار می گیرند اقدام به معرفی نسل جدید باطری های قابل شارژ بلوتوثی که قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند را به منظور بررسی میزان شارژ، و یا کنترل از راه دور ابزارآلات مختلف هستند، کرده است.

باطری های جدید لیتیوم یونی Dewalt با ظرفیت 20 ولت و 2 آمپر و 4 آمپر قابلیت همگام شدن با اندروید و آی او اس را دارا می باشند. با اتصال باطری به نرم افزار Tool Connect ، مدیران کارگاهی می توانند موقعیت مکانی دستگاه، میزان سطح باطری آن و میزان فعالیت آن را پایش و کنترل کنند. همچنین قابلیت مهم دیگر آن امکان روشن و یا خاموش کردن دستگاه با استفاده از نرم افزار در گوشی می باشد. این ویژگی نه تنها مدیریت سایت کاری، ابزارآلات و دوام ابزار را بیشتر می کند بلکه ابزار مناسبی برای جلوگیری از سرقت ابزار می باشد.

هرچند این نرم افزار می تواند از طریق هشدارهایی که به کاربران می دهد، بیشتر یک بازدارنده از سرقت باشد چرا که با قرار گرفتن باطری و طبیعتا دستگاه خارج از محدوده، نرم افزار شروع به اطلاع رسانی و هشدار دادن می کند در این صورت نرم افزار می تواند ابزار را به راحتی غیرفعال کند تا زمانی که به محدوده ی مجاز تعریف شده برگردد. این تکنولوژی زمانی که عمر مفید یک باطری نیز رو به اتمام است به شما اطلاع خواهد داد. حتی گزینه ای در این دستگاه برای دادن ابزار به دیگران برای مدت مشخصی وجود دارد؛ اگر دستگاه در زمان مشخصی که شما تعیین کردید بازنگشت به طور اتوماتیک غیرفعال می شود.

نسخه های 2 و 4 آمپر این باطری ها و تکنولوژی جدید، در ژوئن با قیمت 139 دلار به بازار عرضه شده است که البته تا زمانی که برای اولین بار کسی سعی در سرقت ابزار شما را داشته باشد گران به نظر می رسند. آن زمان است که هر پنی آن ارزش خواهند داشت.

dewalt 

ابزار خودتان را همه جا مدیریت کنید.

تکنولوژی Tool Connect یک تکنولوژی سه بخشی است که به منظور صرفه جویی در زمان و سرمایه شما طراحی شده است. با استفاده از این تکنولوژی متصل شوید، دنبال کنید و ابزار خود را متناسب با موقعیت های کاری متفاوت بهینه سازی و شخصی سازی نمایید. اطلاعات از گوشی بصورت اتوماتیک در پورتال مدیریت محصول شما به روز می شود تا اطلاعات دقیق زمانی و استفاده ای ابزارتان را در اختیارتان قرار دهد.

با استفاده از Tool Connect با عملکرد ادغامی بلوتوث، شما امکان دسترسی بیشتری به تنظیمات متغیر ابزار خود خواهید داشت. شما با استفاده از نرم افزار موبایل Tool Connect و یا پورتال تجهیز، می توانید به راحتی دستگاه خود را ردیابی کنید حتی زمانی که باطری به آن وصل نباشد.

dewaaaalt

محیط کار خود را کنترل کنید

می توانید هرچیزی را در کار خود با Tool Connect Tag در اختیار داشته و مدیریت کنید. با اتصال آن به تجهیزات، مواد، ابزارهای بزرگ و غیره می توانید در گوشی موبایل خود و یا پورتال Tag ، ابزار و تجهیزات سایت کاری را مدیریت و پایش نمایید. با استفاده از چراغ LED روی تگ ها می توانید به راحتی متوجه شوید که کدام تگ را در گوشی در حال پایش و مشاهده هستید. از مزایای این دستگاه، ردیابی هرچیزی در محیط کاری، ضدآب و ضدغبار بودن آن به منظور دوام بیشتر و دکمه ی بزرگ روی آن برای جفت سازی ساده با بلوتوث می باشد.