02146811043 - 02146804982

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

سنباده پوست آب

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

سنباده پوست آب

سنباده پوست آب یکی از انواع سنباده است که به دلیل استفاده از آن به همراه آب به این نام شناخته می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این محصول به ادامه مطلب رجوع کنید.

پرداخت کاری یکی از بخش‌های مهم تولید محصول است که در آن با استفاده از ابزار‌های مختلف بخش ظاهری محصول درست می‌شود.در پرداخت کاری از ابزارهایی مثل سنباده، فیبرونکس ، اسکاچ و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنباده جزو قطعات پر استفاده که کاربرد اصلی آن لایه برداری از روی سطوح است که دارای تنوع زیادی می‌باشد.سنباده دارای تنوع زیادی از نظر مدل می‌باشد.

سنباده پوست آب یکی از انواع سنباده است که به دلیل مقاوم بودن در برابر رطوبت به این نام شناخته می‌شود. این نوع سنباده معمولا به همراه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.(می‌توان به جای آب از موادی مثل روغن نیز استفاده کرد.)

مواد استفاده شده برای ساخت ذرات ساینده سنباده پوست باید دارای مقاومت مناسبی در برابر رطوبت باشد تا دچار زنگ زدگی یا فرسایش نشود.از این رو معمولا برای ساخت سنباده پوست آب از ورق‌های کاغذ استفاده نمی‌شود.

چسب و همچنین الیاف استفاده شده برای این نوع سنباده دارای مقاومت بسیار مناسبی در برابر رطوبت می‌باشد تا دچار تغییر شکل یا کاهش کارایی نشود.

میزان زبری سنباده پوست آب نیز همانند سنباده معمولی با معیاری مشخص و استاندارد تایین می‌شود که با حرف P نمایش داده می‌شود. بازه زبری سنباده پوست آب بین P40  تا P3000 می‌باشد.

کاربرد اصلی سنباده پوست آب برای لایه برداری از روی سطوح فلزی می‌باشد.

 

نمایش بیشتر