02146811043 - 02146804982

سبد خرید

31

31 items - ‎3٬360٬000ریال

دیسک فلزی الماسه

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

برای کار روی قطعات ظریف در کارگاه‌های جواهر سازی ، قطعه سازی و غیره از ابزارهای مختلفی  مثل دیسک فلزی الماسه استفاده می‌شود که هر کدام برای کاربردی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای شناخت بهتر کاربرد دیسک فلزی الماسه در پرداخت کاری باما همراه باشید.

برای برش یا براده برداری از روی اجسام ظریف، از ابزارهای ظریف و حساس نیز استفاده می‌شود. دیسک فلزی الماسه جزو ابزارهای بسیار ظریف محسوب می‌شود که برای کار روی قطعات ظریف مثل جواهرات و سنگ‌های قیمتی استفاده می‌شود.

لبه‌ی برش این نوع ابزار برش همان طور که از نام آن مشخص می‌باشد دارای قسمتی از جنس پودر الماس می‌باشد. استفاده از پودر الماس در ساخت این محصول سبب افزایش مقاومت و سختی آن شده و می‌تواند از روی قطعات سخت مثل سنگ براده برداری کند.قسمت مرکزی این نوع دیسک الماسه از جنس فولاد ساخته می‌شود تا استحکام آن بیشینه باشد و در چرخش با دور بالا یا اعمال فشار دچار تغییر شکل نشود.

دیسک فلزی الماسه دارای مدل‌هایی مثل پره دار، ساده و سوراخ‌داری است و همچنین در قطرها و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود که بسته به کاربرد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

برای استفاده از دیسک فلزی الماسه باید از ابزار کمکی دنباله ماندریل استفاده کرد.ابتدا دیسک الماسه روی دنباله نصب شده و سپس روی دستگاه‌هایی مثل دریل، دستگاه سنگ انگشتی یا موتور آویز قابل استفاده است.

نمایش بیشتر