02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع شیلنگ باد

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع شیلنگ باد

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

شلنگ باد

شلنگ باد یکی از لوازم بسیار کاربردی برای انتقال سیالات  مختلف مثل مایعات ، گاز و غیره می‌باشد . برای آشنایی بیشتر با شلنگ باد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سیالات مختلف مثل آب ، گاز ، باد و غیره جزو مواد بسیار پر استفاده در محیط‌های مختلف است که برای انتقال آن از لوازم مختلفی مثل کپسول ، لوله و شلنگ استفاده می‌شود.

شلنگ باد جزو لوازم بسیار پر استفاده برای انتقال گاز می‌باشد. شلنگ گاز به طور کلی دارای دو نوع ساده و فنری است که تفاوت آن‌ها در شکل ظاهری آن و داشتن خاصیت ارتجاعی است.

شلنگ هوا  فنر جزو شلنگ‌های بسیار کاربردی است و به دلیل داشتن خاصیت فنری و جمع شوندگی علاوه برداشتن مقاومت و طول مناسب از شلوغ شدن محل کار نیز جلوگیری می‌کند.

برای تولید شلنگ باد معمولا از انواع پلاستیک مقاوم استفاده می‌شود تا علاوه بر داشتن استحکام مناسب در برابر فشار ، وزن مناسبی نیز داشته باشد.

شیلنگ باد  معمولا در ابعاد مختلف با طول و قطر‌های متفاوت تولید می‌شود که بسته به میزان بادی که با آن منتقل می‌شود و همچنین میزان فشار باد باید انتخاب شود.

معمولا در قسمت ابتدایی و انتهایی شلنگ گاز ، کوپلینگ نصب می‌شود که باعث سهولت در نصب و جداسازی شلنگ از سیستم انتقال می‌شود.

امروزه شلنگ باد توسط شرکت‌های مختلف با کیفیت‌های متفاوت تولید می‌شود این تفاوت در کیفیت باعث ایجاد اختلاف قیمت شلنگ باد شده است.

در هنگام خرید شلنگ باد باید به موراد زیر دقت کرد تا محصول خریداری شده کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد:

  • طول شلنگ
  • جنس شلنگ
  • قطر شلنگ
  • ضخامت شلنگ باد
  • نوع کوپلینگ
نمایش بیشتر