خوش آمدید

تماس با ما:  02146811043 - 02146804982

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

قوانین و مقررات

با توجه به اعتماد مشتریان برای خرید اینترنتی ما نیز خود را موظف میدانیم تا در حفظ حریم شخصی ،اطلاعات و امنیت مشتریان گرامی کوشا باشیم. به همین جهت تمام مشتریان ماتریس ملزم به رعایت قوانین زیر بوده و در غیر اینصورت فروشگاه اینترنتی ماتریس هیچ مسئولیتی در قبال خرید،مبلغ پرداخت شده و اطلاعات مشتری ندارد
خرید از ماتریس به این معناست که شما قوانین را مطالعه کرده و با آن موافقید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه ماتریس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ماتریس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ماتریس اقدام کند.
همچنین از آنجا که ماتریس یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی ماتریس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی ماتریس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ماتریس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ماتریس، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ماتریس جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ماتریس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ماتریس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ماتریس محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش ،  بسته بندی و ارسال سفارش:
فروشگاه اینترنتی ماتریس به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 8 صبح الی 19 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ماتریس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی ماتریس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی ماتریس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی ماتریس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی ماتریس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی ماتریس محفوظ است.

هزینه ارسال سفارشات بالای 200.000 تومان در تهران رایگان بوده و سفارشات زیر این رقم بر اساس محدوده ی جغرافیایی و نوع کالا، پس از نهایی کردن سبد کالا و انتخاب نحوه ی ارسال در پروفایل مشتری به اطلاع وی می رسد.

  • مسئولیت صحت اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی تماما به عهده مشتری بوده و فروشگاه اینترنتی ماتریس مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات مشتری ندارد
  • هر کاربر پس از ساخت حساب کاربری و وارد کردن اطلاعات صحیح برای خرید ،ملزم به استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب برای پرداخت مبلغ سفارش میباشد
  • استفاده از کد تخفیف تا قبل از مراحل پرداخت نهایی امکان پذیر است و پس از پرداخت امکان استفاده از کد تخفیف وجود ندارد
  • در صورت مغایرت اطلاعات جهت ارسال ،مسئولیت آن به عهده مشتری میباشد و تمام هزینه های ارجاع و ارسال مجدد به عهده مشتری است