02146811043 - 02146804982

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

قیمت و خرید چسب سیلیکون سفید ، بی رنگ و رنگی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

چسب سیلیکون ، آکورایوم ، پی وی سیPVC

چسب سیلیکون ، یا آکواریوم وسیله ای بسیار پر کاربرد است. دلیل اصلی کابرد زیاد این چسب ، ضد آب بودن و بدون منفذ بودن آن برای رطوبت و آب بیان می شود. چسب سیلیکون یا پی وی سی در صنعت ساختمان و برای درز گیری کاشی و سرامیک استفاده می شود. چسب های سیلیکونی ساختاری پلیمری دارند. و در دسته فنیل یا متیل ها قرار می گیرند.

بنا به کاربرد های مختلف به چسب سیلیکون اسامی مختلفی داده می شود. به طور مثال به دلیل استفاده از این چسب در آب بندی آکواریوم ها به آن چسب آکواریوم نیز گفته می شود.

چسب سیلیکون رنگی ، سفید و بی رنگ :

چسب سیلیکون بی رنگ معمول ترین نوع چسب سیلیکون است. اما در موارد بسیاری چسب سیلیکون سفید نیز استفاده می شود. چسب های سیلیکون قرمز و مشکی کابرد به مراتب کمتری دارند.

یکی از دلایل مهم استفاده از چسب سیلیکون ، مقاومت این چسب در برابر حرارت ، گرما و سرما و همچنین رطوبت است. در واقع به مرور زمان با توجه به تغییر دما و رطوبت این نوع چسب مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

کاسپین :

کاسپین از مجموعه های با سابقه در تولید چسب سیلیکون محسوب می شود. چسب های کاسپین به دلیل قیمت و کیفیت آن بسیار مورد توجه بازار قرار گرفته و مقبولیت پیدا کرده است. البته باید در هنگام خرید به جز قیمت و برند چسب حتما به تاریخ انقضای آن توجه کرد . زیرا چسب ها به مرور زمان کیفیت و کارایی خود را از دست می دهند.

غفاری :

از دیگر برند های با سابقه بازار چسب ، غفاری ست که مدل های بسیار متنوعی از چسب را تولید و روانه بازار می کند.

نمایش بیشتر