02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

پالت

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی یکی از لوازم نگهدارنده در محیط‌های صنعتی ،کارگاهی ،اداری و خانگی می‌باشد که از آن می‌توان برای مرتب کردن وسایل استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با محصول پالت پلاستیکی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مرتب بودن محل کار باعث آسودگی در حین انجام کار و همچنین سهولت در دسترسی به ابزار و لوازم مورد نیاز می‌شود. برای مرتب کردن لوازم مختلف می‌توان از وسایلی مثل جعبه ، سبد ، کارتن و غیره استفاده کرد.

یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای مرتب کردن وسایل در محیط‌های صنعتی و غیر صنعتی ، پالت پلاستیکی می‌باشد که به دلیل شباهت آن به جعبه ، با نام جعبه پلاستیکی نیز شناخته می‌شود.

پالت پلاستیکی معمولا در اندازه‌های مختلف با شکل فیزیکی متفاوت ساخته می‌شوند که هر یک دارای ویژگی خاص نسبت به دیگری می‌باشد. از انواع پالت پلاستیکی می‌توان به پالت ریل دار ، پالت لیبل دار و پالت پایه دار و غیره اشاره کرد.

پالت‌های پلاستیکی جزو لوازم پر استفاده در محیط‌های مختلف است که می‌توانند به خوبی به مرتب کردن وسایل و لوازم کمک کند. به طوری که در محیط‌های کارگاهی می‌توان برای جمع کردن پیچ یا مهره ، ابزار آلات از آن استفاده کرد ، در فروشگاه‌ها برای قرار دادن محصولات ، در محیط‌های خانگی برای مرتب کردن وسایل و غیره استفاده کرد.

معمولا پالت‌های پلاستیکی در ابعاد مختلف تولید می‌شود و ظرفیت آن‌ها با واحد لیتر مشخص می‌شود که متناسب با کاربرد انتخاب می‌شود.

برای ساخت پالت پلاستیکی معمولا از پلاستیک فشرده شده یا پلاستیک قابل انعطاف استفاده می‌شود تا میزان مقاومت آن بیشینه باشد. برای افزایش مقاومت و کیفیت پالت پلاستیکی ، معمولا برای ساخت آن از پلاستیک دسته اول استفاده می‌شود.

امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید پالت پلاستیکی فعالیت می‌کنند که از این شرکت‌ها می‌توان به شرکت پالت تهران تکنیک ، شرکت پالت بهار و شرکت پالت دژپاد اشاره کرد. قیمت

پالت پلاستیکی معمولا با ابعاد آن رابطه مستقیم دارد .

در هنگام خرید پالت پلاستیکی باید به موارد زیر دقت :

  • جنس بدنه پالت
  • حجم پالت
  • مکانیز قرار گیری
  • ابعاد
نمایش بیشتر