02146811043 - 02146804982

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

میزکار

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

معرفی کامل میز کار

برای آشنایی بیشتر با میز کار مطلب زیر را مطالعه کنید :

به منظور نظم و ترتیب دادن به ابزار و محل کار خود و چیدمان مرتب و همچنین جلوگیری از گم شدن ابزار و سرعت بخشیدن به کار در حین انجام فعالیت های روزمره می توان از وسایل مفید و کارآمدی استفاده کرد. این وسایل دارای اقسام مختلفی می باشند که می توانند این کار را انجام دهند. یکی از این گونه ابزار ها که با نام میز کار شناخته می شوند، بسیار کاربردی هستند.

معرفی میز کار

اغلب میز کار ها در رنگ های آبی، قرمز، زرد و غیره موجود هستند. این گونه ابزار بسیار متنوع بوده و در سایز های مختلفی تولید می شود. میز کار به کاربران کمک می کند که با سرعت بیشتری از ابزار خود استفاده کرده و در نهایت کار خود را به راحتی انجام دهند.

جنس میز کار

اغلب میز کار ها از جنس فلز مقاومی همچون استیل، کروم وانادیوم و غیره ساخته می شود. این میز کار ها با ظاهری زیبا و با کیفیت عالی ساخته شده که بسیار با دوام و مقاوم بوده و در برابر خط و خش و تحمل بار سنگین از استحکام بالایی برخوردار است.

تعمیرکارانی که ابزارآلات زیادی دارند می توانند همه ابزار خود را در آن به نحوی بچینند که به سهولت به آن ها دسترسی داشته باشند. یکی دیگر از موارد سودمند این میز جلوگیری از مفقود شدن ابزارآلات و سردرگمی برای جستجو پی ابزار دلخواه است. هر زمان که ابزار خاصی را لازم دارید به سرعت می توانید آن را پیدا کرده و مورد استفاده قرار دهید. آسان پیدا کردن ابزار به تمرکز بیشتر و آرامش شما حین کار کمک زیادی خواهد کرد. مرتب بودن محل کارتان باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و نظر مشتریان به کیفیت کار شما جلب خواهد شد.

برخی از مدل های میزکار امکانات خاص تری داشته و کاربردی تر می باشند. به طور مثال می توان بدین نکات اشاره کرد. برخی مدل دارای کشو بود و برخی دیگر از آن ها کشو داشته و حتی قفل نیز دارند که به راحتی می توان از وسایل خود به نحوی خوب محافظت کنید. موارد دیگر این که برخی مدل ها بر روی صفحه میز از پریز بهره می برد که بسیار کاربردی است. برخی دیگر دارای چرخ بوده که به راحتی می توان این میز را حرکت داد. چهار چرخ زیر این میز در همه جهات می چرخد و به سهولت می توان آن را در همه جهات حرکت داد. و مدل های دیگر ثابت بوده و قابل حرکت نیست.

برخی از ویژگی های میز کار

جنس صفحه، پایه و شاسی میز از ورق 3 میل بوده است.

دارای خم لبه میز برای جلوگیری از ریختن مایعات و افتادن ابزار می باشد.

دارای سیفون خروجی مایعات است.

از پایه استیل لرزه گیر برخوردار است.

دارای تابلو ابزار بوده که جهت اتصال نگهدارنده ابزار به کار می رود.

قابلیت دمونتاژ کردن برای حمل و نقل دارد.

دارای رنگ پودری الکترواستاتیک با ماندگاری بالا می باشد.

دارای کلید و پریز است.

از لامپ SMD برخوردار می باشد.

نمایش بیشتر