02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

قیمت و خرید انواع جعبه ابزار فلزی و پلاستیکی و کیف ابزار

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

راهنمای خرید جعبه ابزار

ابزار شکل ها ، و اندازه های بسیار گوناگونی دارند. در واقع برای مرتب کردن آن ها و همچنین حمل و نقل تعداد زیادی از آنها نیاز است که از جعبه یا کیف ابزار استفاده شود. با توجه به جنس و اندازه و وزن ابزار می توان جعبه ابزار مناسب را انتخاب نمود. غالبا جعبه ابزار فلزی انتخابی ایمن برای نگهداریو ومرتب سازی ابزار است. اما در برخی شرایط کیف ابزار های برزنتی یا جعبه ابزار های پلاستیکی نیز می تواند انتخاب خوبی باشد. طبیعتا جعبه ابزار های فلزی استحکام و ماندگاری بیشتر و البته وزن بیشتری دارند. اما در انتخاب آنها باید به تعداد طبقات و حجم آن و حتی تعداد کشو های مورد نیاز دقت کرد. وزن جعبه ابزار باید طوری انتخاب شود که حمل و نقل را دچار مشکل نکند.

جعبه ابزار فلزی ( یک دو یا سه ) طبقه ایران پتک

ایران پتک جعبه ابزار های فلزی را در سه مدل یک ، دو و سه طبقه تولید می کند. البته در هر مورد معمولا از طول های مختلف و ابعاد مختلف نیز وجود دارد. کیفیت جعبه ابزار ایران پتک و قدمت این شرکت ، با عث محبوبیت آن شده است. ایران پتک از سال 1362 در تولید و عرضه ابزار های صنعتی و خانگی فعالیت می کند. جعبه ابزار ایران پتک از ورق های فولادی محکم و با رنگ های کوره ای تولید می شوند که حد اکثر ماندگاری و زیادی را دارا باشند.

جعبه ابزار پلاستیکی پرداخت کاری ABZ

برند ABZ نیز از معروف ترین تولید کنندگان جعبه ابزار به خصوص جعبه ابزار های پرداخت کاری است. ابزار پرداخت کاری به دلیل گستردگی زیاد و ابعاد معمولا کوچک نیاز به دسته بندی و مرتب سازی خاصی دارند بنابر این بهتر است از جعبه ابزار های خاص آنها برای نگه داری از ان استفاده شود. جعبه ابزار های پرداخت معمولا پلاستیکی هستند چون ابزار پرداخت کاری معمولا سنگین نیست و نیازی به جعبه ابزار فلزی ندارد.

قیمت و چگونگی خرید :

قیمت جعبه ابزار به عواملی چون جنس ، ابعاد و برند آن بستگی دارد. جعبه ابزار های فلزی غالبا بالاترین قیمت را دارا هستند. ما برای مصارف خانگی یا پرداخت کاری می توان از جعبه ابزار های پلاستیکی و یا کیف های برزنتی ابزار با قیمت های ارزانتر استفاده کرد.

برای خرید جعبه ابزار میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر