02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

قیمت و خرید بتونه سنگی آرکو

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

بتونه سنگی آرکو

بتونه سنگی چیست؟

بتونه سنگی برای هموار سازی و پر کردن منافذ قبل از رنگ استفاده می شود. از بتونه سنگی می توان برای سطوح کار چوبی ، سنگی یا فلزی استفاده کرد. از مهم ترین موارد استفاده و کاربرد های بتونه سنگی نقاشی خودرو است. آرکو به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده در این زمینه شناخته شده است. این مجموعه ادعا می کند که اولین بتونه سنگی استاندارد در ایران است. بتونه سنگی آرکو در بسته بندی های نیم ، 1 و 2 کیلویی ارائه می شود.

زمان خشک شدن یا به اصطلاح گرفتن بتونه سنگی حدود 20 دقیقه در دمای 20 درجه عنوان می شود.بتونه سنگی قابل استفاده بر روی آهن و ورق های گالوانیزه نیز هست. نکته بسیار مهم در کیفیت بتونه سنگی ، یکنواختی ساختار آن و امکان سنباده خوری و صیقل کاری مناسب است. در واقع قیمت و کیفیت محصولات مختلف در  این زمینه دقیقا به همین موارد ارتباط مستقیکم دارد.

قیمت و نحوه خرید محصولات آرکو:

برای مشاهده قیمت های به روز بتونه سنگی ارکو ابزار ماتریس را دنبال کنید. لطفا در هنگام خرید به اندازه و قیمت محصول دقت نمایید. شما می توانید در صفحه محصولات تاریخچه تغییرات قیمت را نیز ملاحظه و مقایسه نمایید. برای دسترسی  به محصولات بتونه می توانید در سرچ باکس سایت کلمه بتونه را جستجو یا از دسته ابزار عمومی - کارگاهی و گاراژی آن را بیابید. در نظر داشته باشید که امکان ارسال رایگان ، مرجوعی کالا و وجه در ابزار ماتریس برای شما محفوظ است.

نمایش بیشتر