02146811043 - 02146804982

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

انواع بتونه

مقایسه،مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع بتونه

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

بتونه

بتونه ماده‌ای است که از آن برای آماده کردن سطح قطعه یا جسم برای رنگ کاری استفاده می‌شود.برای آشنایی بیشتر با بتونه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

رنگ کاری جزو مراحل مهم آماده کردن یک قطعه یا محصول می‌باشد که برای کیفیت هرچه بهتر آن ابتدا سطح قطعه باید آماده شود. برای آماده کردن سطح برای رنگ کاری ، مراحل مختلفی وجود دارد کرد در هر مرحله از مواد مختلف با کاربرد‌های متفاوت استفاده می‌شود.

بتونه یکی از مواد بسیار پر استفاده برای آماده کردن سطح جسم برای رنگ کاری می‌باشد.کاربرد اصلی بتونه پر کردن درز ، ترک و فرو رفتگی‌های سطح جسم می باشد.در واقع با استفاده از بتونه می‌توان سطحی یکنواخت و مسطح داشت.

از بتونه معمولا در صنایع مختلفی برای کاربرد‌هایی مثل پر کردن درز و ترک پنجره وقطعه ، پر کردن فرورفتگی سطح قطعه و کاربردهای این چنینی استفاده می شود.

برای ساخت بتونه معمولا از مواد مختلفی استفاده می‌شود که نوع و مقدار ترکیب این مواد مشخص کننده کاربرد و محیط مناسب برای استفاده از آن می‌باشد.

به طور کلی بتونه دارای دو نوع آماده نشده و آماده می‌باشد که بنا به کاربرد می‌توان از آن استفاده کرد. از انواع بتونه می‌توان به بتونه سنگی ، بتونه روغنی ، بتونه چوب و غیره اشاره کرد.

برای مثال بتونه سنگی برای کارکردن روی سطوح سرامیکی، سنگی ، فلزی ، چوبی و غیره و برای پر کردن درز ، شکاف و فرورفتگی مناسب می‌باشد.

نمایش بیشتر