02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

جک روغنی

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع جک روغنی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

جک روغنی یا جک هیدرولیک

جک روغنی یا جک هیدرولیک یکی از انواع جک است که از آن برای بلند کردن اجسام مختلف در محیط‌های صنعتی و غیر صنعتی استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با جک روغنی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای بلند کردن اجسام در محیط‌ای صنعتی و کارگاهخی روش‌ها و ابزارهای مختلفی مثل جک روغنی ، جک سوسماری ، جرثغل و غیره وجود دارد که هر یک کاربرد خاص خود را دارد و برای موقعیتی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جک روغنی یکی از ابزارهای لیفیتگ است که از آن برای اعمال نیرو یا بلند کردن اجسام مختلف استفاده می‌شود. به طور کلی جک هیدرولیک از یک مخزن روغن ، سیلندر متصل به بالابر و دسته برای اعمال نیرو فیزیکی تشکیل شده است.

در جک روغنی ، نیرو محرکه از طریق دسته دستگاه به مخزن روغن منتقل شده و به تدریج روغن با فشار وارد سیلندر می‌شود و به مرور عمل بلند کردن انجام می‌شود.

جک روغنی همانند دیگر ابزار دارای انواع مختلف با اشکال و ابعاد متفاوت است که هر یک دارای ظرفیتی خاص برای بلند کردن اجسام است به همین دلیل در هنگام انتخاب و خرید جک روغنی باید به این موارد دقت کرد.

برای ساخت اجزا جک هیدرولیک معمولا از فلزات سخت مثل فولاد استفاده می‌شود تا مقاومت اجزا آن در برابر فشار بیشینه باشد و به راحتی دچار تغییر شکل یا شکستگی نشود.

کاربرد اصلی جک هیدرولیک برای بلند کردن ، اعمال نیرو و نگه داشتن اجسام سنگین مثل دستگاه‌ها ، ماشین یا قطعات مختلف است. به همین دلیل از آن در محیط‌های مختلفی مثل مکانیکی ها ، کارگاه‌های تراشکاری ، قالب سازی و غیره استفاده می شود.

جک هیدرولیک به دلیل بهره مند از نیروی روغن یا هیدرولیک (داشتن قدرت بالا) و همچنین سهولت در استفاده ، دارای طرفداران زیادی می‌باشد.

امروزه محصولات متعددی تحت عنوان جک هیدرولیک در بازار عرضه می‌شود که دارای کیفیت‌های مختلفی می‌باشد. این تفاوت در کیفیت باعث ایجاد تنوع در قیمت جک روغنی می‌شود.

 در هنگام خرید جک روغنی باید به موارد زیر دقت کرد:

  • ظرفیت جک روغنی
  • ابعاد
  • جنس بدنه
نمایش بیشتر