02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

قلم کنده کاری

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع قلم کنده کاری

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
  1. 1
  2. 2

قلم

از ابزارهای کنده کاری و تخریب می‌توان به قلم اشاره کرد که از آن برای کندن سطوح ساختمانی استفاده می‌شود. برای آشنایی بیشتر با قلم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در صنعت ساختمانی از ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود که هر یک برای کاری مشخص استفاده می‌شود. قلم یکی از ابزارهای ساختمانی است که از آن برای تخریب سطوح مختلف استفاده می‌شود.

قلم دارای دو نوع دستی و ماشینی (قابل نصب روی دریل) می‌باشد که هر نوع می‌تواند نوک پهن یا نوک تیز باشد که تفاوت آن‌ها در نوع استفاده می‌باشد.

قلم دستی

این نوع قلم برای استفاده با استفاده از دستی و کارکردن با چک کش مناسب بوده و از آن می‌توان در محیط‌های صنعتی و غیر صنعتی (استفاده عمومی) نیز استفاده کرد.

برای استفاده از قلم دستی ، از ابزار چکش استفاده می‌شود به همین دلیل قسمت انتهایی آن باید دارای استحکام بالایی در برابر ضربه داشته باشد.

قلم ماشینی یا شیار دار

قلم شیار دار که دارای انواع گوناگون با تعداد شیار مختلف می‌باشد ، یکی از انواع قلم است که مناسب برای نصب شدن روی دستگاه‌هایی مثل دریل یا دریل هیلیتی می‌باشد.

از جمله قلم‌های شیار دار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قلم چهار شیار
  • قلم پنج شیار

قسمت نوک قلم شیار دار نیز همانند قلم دستی دارای انواع مختلفی است که از آن برای کارهای مختلف استفاده می‌شود.

به طور کلی برای ساخت قلم از فلزات سخت مثل فولاد استفاده می‌شود تا استحکام و سختی آن بیشینه بوده و در برابر ضربه مقاومت مناسبی داشته باشد.

قلم در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود که بنا به نوع کاربرد ، می‌توان از آن‌ها استفاده  کرد.

امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید ابزار تخریب مثل قلم فعالیت می‌کنند که محصولات آن‌ها از نظر کیفیت دارای تنوع می‌باشد.این تنوع در کیفیت باعث به وجود آمدن تفاوت در قیمت قلم می‌شود.

نمایش بیشتر