02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع آچار یکسر رینگی

مقایسه، مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع آچار یکسر رینگی

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

تنظیم جهت نزولی
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

آچار یکسر رینگی

آچارها جزو ابزارهای بسیار پر استفاده و کاربردی است  به طوری که در هر جعبه ابزاری حداقل یکی از مدل‌های آن وجود دارد. آچار دارای تنوع بسیار زیادی از نظر مدل است وآچار یکسر رینگی یکی از انواع آن است. برای آشنایی بیشتر با آچار یکسر رینگی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

همان طور که گفته شد آچار دارای تنوع زیادی از نظر مدل و شکل ظاهری می‌باشد که هر یک مختص به کاری خاص می‌باشد. از انواع آچار می‌توان به مواردی مثل آچار رینگی ، آچار تخت ، آچار فرانسه و غیره اشاره کرد.

آچار رینگی

این نوع آچار یکی از انواع آچار است که به دلیل شکل فیزیکی آن که شبیه به حلقه است به این نام شناخته می‌شود. آچار رینگی به دلیل چند پهلو بودن و قرار گیری مناسب روی پیچ یا مهره ، گزینه مناسبی برای باز یا بسته کردن پیچ یا مهره می‌باشد.

آچار سر تخت

آچار سر تخت یکی از متداول ترین نوع آچار است که بیشترین کاربرد را دارد . از این نوع آچار معمولا برای باز و بسته کردن پیچ یا مهره‌هایی استفاده می‌شود که از نظر موقعیت قرار گیری دارای محدودیت هستند.

آچار یک سر رینگی

نوعی آچار به نام آچار یک سر رینگی شناخته می‌شود که در واقع ترکیبی از آچار رینگی و آچار  سر تخت است به طوری که یک سر آن آچار رینگی و یک سر آن آچار تخت می‌باشد.

مزیت آچار یکسر رینگی در سهولت استفاده از آچار و همچنین تسریع در انجام کاری می‌باشد به این صورت که در مواقع مورد نیاز از سمت رینگی آن و در مواقع ضروری از سمت سر تخت آن استفاده می‌شود.

اندازه آچارهای دو سر آچار یکسر رینگی می‌تواند هم اندازه یا غیر هم اندازه باشد اما متداول ترین نوع آن ، هم اندازه است. آچار یک سر رینگی معمولا در اندازه‌های مختلف تولید شده و به صورت تکی یا بسته‌های چند عددی عرضه می‌شود.

برای ساخت آچار یکسر رینگی معمولا از فلزت بسیار سخت مثل فولاد ، کروم وانادیوم یا آهن استفاده می‌شود تا استحکام و سختی آن بیشینه باشد.

آچار یکسر رینگی معمولا در صنایع مختلفی مثل تراشکاری ، خودرو سازی ، تاسیسات و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه شرکت‌های داخلی و خارجی مختلفی در زمینه تولید آچار فعالیت می‌کنند که محصولات آن از نظر کیفیت بسیار متنوع هستند.این تفاوت کیفیت باعث به وجود آمدن تفاوت در قیمت آچار یک سر رینگی شده است.

در هنگام خرید آچار یکسر رینگی باید به موارد زیر دقت کرد:

 • جنس بدنه
 • اندازه سری‌های آچار
 • اندازه کل
نمایش بیشتر