02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

انواع آچار لوله گیر - آچار شلاقی

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

آچار شلاقی یا آچار لوله گیر

آچار شلاقی یک ابزار دستی برای مصارف تاسیساتی و صنعتی است. در واقع این آچار دارای دو فک است. در بعضی مدل ها مثل لول گیر های 90 درجه هر دو فک متحرک هستند. اما در برخی مدل های دیگر از جمله آچار شلاقی آمریکایی یک فک ثابت و یک فک متحرک است. غالبا فک های این نوع آچار دندانه یا شیار های خاصی برای نگهداری دارند. از این ابزار برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ، لوله و یا اتصالات دیگر استفاده می شود. در واقع عملکرد آچار شلاقی شبیه به انبر دست اما با اهرم بلند تر و شرایط فیکس کردن روی قطعه مورد نظر است.

امروزه اینگونه آچار ها در لوله کشی و تاسیسات ساختمانی کاربرد وسیعی پیدا کرده اند. به همین دلیل بیشتر به نام آچار لوله گیر شناخته می شوند.

آچار لوله گیر 90 درجه ایران پتک :

ایران پتک در زمینه ابزار دستی بسیار شناخته شده و با سابقه است. آچار شلاقی های ایران پتک در دو نوع مختلف دو دسته 90 درجه و آمریکایی تولید می شوند. لوله گیر های ایرن پتک در سایز های مختلف و از جنس فولاد کروم وانادیوم تولید می شوند.

راهنمای قیمت و خرید :

مهم ترین عمل برای خرید در آچار شلاقی یا لوله گیر شکل و اندازه آن است. البته قیمت محصولات طبیعتا با برند و کیفیت آنها ارتباط تنگاتنگ دارد. تمام محصولات ایران پتک در ابزار ماتریس با ضمانت اصلت کالا و گارانتی شرکت ارائه می شود.

برای خرید آچار شلاقی میتوانید از فروشگاه ابزار ماتریس به صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید.

نمایش بیشتر