02146811043 - 02146804982

0 تومان 0 مورد

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

 

قیمت و خرید انواع آچار تایلیور ( لاستیک درآر )

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

آچار تایلیور (لاستیک درآر)

آچار تایلیور چیست ؟

آچار تایلیور یا لاستیک درار در واقع ابزاری برای درآوردن لاستیک است. این آچار در انواع سایز های مختلف برای وسایل نقلیه گوناگون از جمله موتور سیکلت ، خودرو های های سبک مثل سواری یا ماشین سنگین تولید می شود. در واقع تایلیور یک دیلم است که انتهای آن دارای انحنا ست. سایز آچار تایلیور معمولا از 20 سانت (8 اینچ ) برای موتور سیکلت تا 60 سانت برای ماشین سنگین متغیر است. تایلیور معمولا از جنس فولاد با سختی بالا یا کروم وانادیوم تولید می شود. این مسئله باعث می شود که تایلیور استحکام مناسبی داشته باشد.

انواع تایلیور ؟

همانطور که مطرح شد تایلیور انواع مختلفی با سایز های مختلف دارد.

1- تایلیور موتور سیکلت : معمولا تایلیور 20 سانت - 8 اینچ - برای موتور سیکلت مناسب است.

2- تایلیور ماشین سبک ( سواری ) : تایلیور های متوسط 30 تا 50 سانتی متر می تواند برای سواری کاربردی باشد.

3- تایلیور ماشین سنگین : تایلیور ماشین سنگین معمولا بالای 50 سانت انتخاب می شود. تا نیروی مورد نیاز را انتقال دهد.

ایران پتک یا آتا ؟ قیمت کدام یک ارزان تر است؟

در واقع برای خرید تایلیور باید ابتدا در نظر بگیرید که تایلیور را برای چه مصرفی می خواهید. قیمت تایلیور معمولا به سایز آن بستگی دارد. ضمن اینکه شرکت تولید کننده نیز در مورد قیمت اهمین فراوانی دارد. مثلا قیمت آچار تایلیور ایران پتک با تایلیور آتا اندکی تفاوت دارد. هر دو این مجموعه ها از تولید کنندگان داخلی و با اعتبار در زمینه ابزار های دستی محسوب می شوند. قیمت  انواع تایلیور را در سایت ابزار ماتریس مشاهده کنید.

خرید اینترنتی :

برای خرید تایلیور می توانید در سایت ابزار ماتریس وارد دسته ابزار عمومی - ابزار دستی - آچار- آچار تایلیور شوید. و انواع این آچار با قیمت های آن ار مشاهده و مقایسه کنید. در جریان باشید که خرید اینترنتی از سایت ابزار ماتریس مقدور است. شرایط مرجوعی کالا و ارسال رایگان را نیز می توانید در لینک های پایین  سایت مشاهده کنید.

نمایش بیشتر