02146811043 - 02146804982

سبد خرید

0

0 items - ‎0ریال

انواع مته جعبه ای

مقایسه،مشاهده قیمت و خرید آنلاین انواع مته جعبه ای

تنظیم جهت نزولی

تنظیم جهت نزولی

معرفی کامل مته جعبه ای

برای آشنایی بیشتر با مته جعبه ای مطلب زیر را مطالعه کنید :

مته جزو ابزار های پر استفاده در محیط های صنعتی، غیر صنعتی، کارگاهی و غیره می باشد. از مته ها برای سوراخکاری در متریال مختلف همچون چوب، فلز، سنگ، شیشه و دیگر متریال های موجود استفاده می شود. برای نگهداری مناسب و طول عمر بیشتر از این ابزار می توانیم آن ها را در جعبه های نگه داری کنیم. این جعبه ها اغلب از جنس فلز و پلاستیک ساخته و عرضه می شوند. این جعبه ها در سایزها، ابعاد و اشکال مختلف برای مته ها با متریال مختلف تولید می شود. این جعبه ها در اندازه های نیم دار و دهم دار ساخته می شود. چند نمونه از جعبه های مته که در سایزهای 6 تایی، 8 تایی، 11 تایی، 16 تایی، 18 تایی، 32 تایی، 37 تایی، 40 تایی، 50 تایی و غیره موجود می باشد.

مشخصات مته جعبه ای

برخی از مته ها به صورت جعبه ای فروخته می شوند. این بسته ها دارای تعدادی مته با متریال مختلف در یک بسته تولید و برای فروش عرضه می شوند. این بسته ها دارای مته هایی با متریالی همچون مته چوب، مته کبالت، مته فلز، مته HSS و غیره می باشند. تعداد مته ها در این بسته ها می تواند 6 تایی، 8 تایی، 12 تایی، 16 تایی، 19 تایی باشند. این بسته ها از جنس پلاستیک، فلز و مقوا قابل تهیه می باشند.

کاربرد مته جعبه ای

به طور معمول در هنگام کار از یک مته با یک اندازه استفاده نمی شود و طبق نیاز از مته با اندازه های مختلف استفاده می شود. داشتن مته با اندازه های مختلف در کنار هم باعث افزایش سرعت عمل و دقت در دریل کاری می شود.

مته ها باید مقاومت بالایی داشته باشند تا بتوان از آن برای سوراخکاری روی سطوح مختلف استفاده کرد به همین دلیل معمولأ این ابزارها را از فلزاتی مثل فولاد با آلیاژ های مختلف می سازند.

نکات مهم در حین سوراخکاری با هر نوع مته

قبل از روشن شدن دریل از محکم بسته شدن مته اطمینان حاصل کنید.

از مته مناسب برای سوراخکاری استفاده نمایید.

به صورت مرحله به مرحله کار کنید تا فشار زیاد بر روی دریل و مته شما ایجاد نشود.

نمایش بیشتر